Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

bee_lover

verde de verde cu nuante de alb si rosu , nu mov cum vrea Florin  =))

orbanstefan64


madnes_marius

Domnu Stefan m-ar interesa si pe mn un suport de ala de care vorbeste Domnu Postasu pe forum. Aveti pus poza si pret pe site ?

pharaonu75

Cadrul este cel prezentat de mine in poze, iar pret gasesti pe site-ul lui Stefan, la pct. 30 - 35 lei

http://ost64.apiardeal.ro/index.php?pagina=preturi
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

#1684
am mai spus ca Domnul este in ceruri  :razz: . spune mi o adresa si o sa onorez comanda dar cu rugamintea sa nu mai postati pt comenzi la acest topic postati http://ost64.apiardeal.ro/
va multumesc!

orbanstefan64

hoatele in scurt timp au golit fagurasul

orbanstefan64

pomisorii de la cristi ciuc :scorusi,tei corn
multumesc mult cristi !!!!!!
astept sa ma pot revansa  :hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

un tei ce l am ,,cumparat,, de la ....unde o fost :rotfl: :rotfl:

orbanstefan64

de toate

mape 48-petru manea

de toate pentru toti
acel tip de hranitor folosesc si eu --este f.eficient daca partea de jos este plin cu miere capacita si pus in cuib la inpachetarea pentru iarna

cristi ciuc

Citat din: orbanstefan64 din Noiembrie 11, 2011, 08:07:27 PM
pomisorii de la cristi ciuc :scorusi,tei corn
multumesc mult cristi !!!!!!
astept sa ma pot revansa  :hi: :hi: :hi:
Mă bucur Ştefane, să-i văd la destinaţie.
Revanşa ar trebui să fie o bere la umbra lor peste 5 ani sau poate 50 ani.
Numai bine!

orbanstefan64

si pina atunci gasim umbra si bere dar daca tu asa vrei eu am  rabdare 50 de ani dar in caz ca nu vin sa dau berea nu te superi :rotfl: :rotfl:
:hi: :hi: :hi:

skypi_0040

Citat din: orbanstefan64 din Noiembrie 12, 2011, 06:14:52 PM
si pina atunci gasim umbra si bere dar daca tu asa vrei eu am  rabdare 50 de ani dar in caz ca nu vin sa dau berea nu te superi :rotfl: :rotfl:
:hi: :hi: :hi:
Nu ca nu vii, doar intarzii, pentru ca esti la bai , faci impachetari cu pamant galben. :D

orbanstefan64

sau tratament cu   lutoid cimitiroit lopatoid popanol sicriol..... =)) =)) =))

skypi_0040

Intr-o zi Ianos, [era copil] merge la popa la furat cirese. Se urca in cires, maninca pe saturate, isi umple buzunarele si sare jos. Jos il astepta cu mainile in solduri si zimbind parintele.
- Ma Ianos, zise popa, nu te bat, nu-ti fac nimic dar te botez Ion si te fac roman.
Merge Ianos acasa si-i povesteste la mama-sa intimplarea. Aceasta il ia si-i trage o bataie asa ca sa se-nvete minte. Cind vine tac-su acasa seara, afla si el si-i da lui Ianos bataie de-i iesea ceaiul pe urechi.
Suparat, Ianos sta si cugeta:
- Ma, nu-s roman decit de citeva ore si m-or si batut doi unguri. Ioi, cit de mult ii urasc! =)) =)) =))