Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

scindura de zbor cu stifturi

     


orbanstefan64

siber fund AV

       


POSTASUL

ce sa zic , meserias de meserias ,atelier dotat cu scule de care vrei  :cool:, deacuma sa curga comenzile :bravo:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64

mersi!eu is multumit si daca pica,ca sa  nu ma inunde =)) =)) :rotfl:

mape 48-petru manea

multumesc Stefane acum pot sa fac stupi si pentru vanzare :rotfl: :rotfl: :rotfl:

orbanstefan64

succes nea petrica!! sanatate multa Doamne ajuta!!!

POSTASUL

#1641
don Stefan nucleul de inperechere tip roinita a ajuns astazi in stare perfecta , nu pot decat sa va multumesc frumos , chiar am ramas placut  surprins , nu numai eu cat si colegii mei  si sunt foarte multumit  :bravo: LUCRARE DE ARTA =D> =D> :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

pharaonu75

Inseamna ca am ochiul bun!
Am scris pe topicul tau postasule ca Stefan este fabricantul, deci am avut dreptate!
Cunosc mana meseriasului si cunosc anumite elemente de detaliu, de aceea am mers la sigur!
Sa traiesti Stefane si sa mai faci astfel de bijuterii!
Sa traiesti Postasule si sa mai primesti asa ceva... piticul tau de gradina va fi bucuros ca i se mareste averea! =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bee_lover

Aveti putina rabdare pana va raspunde Stefan, ca nu ii merge netul. Profita si el de leacurile trimise pana una alta  =))

milu56

Citat din: orbanstefan64 din Octombrie 23, 2011, 03:20:01 PM
scindura de zbor cu stifturi

     


In partea de jos la polita de zbor se poate lipi o sipca la dimensiunile urdinisului care serveste la inchiderea stupului. Asa cum arata in alte schite vezi aici:

orbanstefan64

nea milu va rog pune ti  mai explicit cu sipca de inchidere
va multumesc!!!!

orbanstefan64

Citat din: romikele din Noiembrie 03, 2011, 02:30:25 PM
Intre timp poate fi contactat telefonic.
Se pare ca a folosit cablul de internet pe post de culme de uscat rufe  =))
nu mai :nono: :nono: am cablu  ca o avut cupru =)) =)) =))

orbanstefan64

Citat din: POSTASUL din Noiembrie 02, 2011, 07:01:39 PM
don Stefan nucleul de inperechere tip roinita a ajuns astazi in stare perfecta , nu pot decat sa va multumesc frumos , chiar am ramas placut  surprins , nu numai eu cat si colegii mei  si sunt foarte multumit  :bravo: LUCRARE DE ARTA =D> =D> :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
sa dea Dumnezeu sa cresti multe generatii de matci si de roi!!!!!
ps. sa nu ma uiti cu pensia aia promisa =)) :rotfl: =))

orbanstefan64

Citat din: pharaonu75 din Noiembrie 02, 2011, 07:06:22 PM
Inseamna ca am ochiul bun!
Am scris pe topicul tau postasule ca Stefan este fabricantul, deci am avut dreptate!
Cunosc mana meseriasului si cunosc anumite elemente de detaliu, de aceea am mers la sigur!
Sa traiesti Stefane si sa mai faci astfel de bijuterii!
Sa traiesti Postasule si sa mai primesti asa ceva... piticul tau de gradina va fi bucuros ca i se mareste averea! =))
multumesc!!
nu sint nici cel  mai bun si cred nici cel mai rau .
Doamne ajuta Pharaoane!!!!!!

POSTASUL

Citat din: orbanstefan64 din Noiembrie 03, 2011, 08:22:01 PM
Citat din: POSTASUL din Noiembrie 02, 2011, 07:01:39 PM
don Stefan nucleul de inperechere tip roinita a ajuns astazi in stare perfecta , nu pot decat sa va multumesc frumos , chiar am ramas placut  surprins , nu numai eu cat si colegii mei  si sunt foarte multumit  :bravo: LUCRARE DE ARTA =D> =D> :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
sa dea Dumnezeu sa cresti multe generatii de matci si de roi!!!!!
ps. sa nu ma uiti cu pensia aia promisa =)) :rotfl: =))
in sfarsit ati aparut , intrasem la griji :rotfl:  :rotfl: mai antai Pharaonu acuma ati lipsit dv  =)) sa traiesti don Stefan si sati dea dumnezeu sanatate :hi: :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.