Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

POSTASUL

donu Stefan pacat ca nu suteti mai aproape de mine :roll:dar totusi sa stiti ca ce o sa am nevoie vreo dat comanda o so fac la dv. , nu conteaza pentru mine distanta :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64

prima data sa vezi mostra dupa mai vedem  :hi: :hi: :hi:

POSTASUL

si  pentru cei carcotasi sa inteleaga  ca nu sunt un ligunsitor  cu laude de sine ci doar am apreciat un om care nu lam vazut in viata mea  , un om cu caracter  si suflet MARE  , asa  team simtit eu  , nu  vreau sami trimiti nimic gratis sau de reclama  ,, sa nu crezi ca postasii sunt chiar asa de necajiti cum cred o seama ,,,,,  =)) =))
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

pharaonu75

Citat din: POSTASUL din Octombrie 13, 2011, 01:12:29 AM
...un om cu caracter  si suflet MARE  ...

Mare dreptate ai! :nod: :nod:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bee_lover

Pharaoane te lingusesti cumva?  =)) Din cate stiam nici Pharaonii nu-s necajiti  =))
Intr-adevar om de nota 10.

orbanstefan64

#1610
mostre :
fund fix,cuib 10 rame 1/1,cat 10 rame 3/4,capac cu aerisire (osb)

mape 48-petru manea


orbanstefan64


POSTASUL

la un asa finisaj ,patineaza albinele pe iei :bzz: :bzz: :hi: :hi: nota 10+
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: POSTASUL din Octombrie 17, 2011, 07:38:56 PM
la un asa finisaj ,patineaza albinele pe iei :bzz: :bzz: :hi: :hi: nota 10+
la livrare se da si 1-2m de smirghel pentru matuire si creat rugozitatea =))
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

orbanstefan64

ca sa fiu sincer am un  profesor care m a ajutat f mult si ma juta si acum,  il stiti sigur :nod: :nod: nu altul decit bibilarul  Skypi   nu l am anjuns inca dar i mi dau silinta sa l ajung de depasit  nu stiu daca voi reusi vreodata.
va multumesc!!!
:hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

poastasuleeee!!!!!
o ajuns perfuziile ,de miine aduc asistenta sa bage la vena iar daca rezultatele sint bune pe viitor o sa te transformi din postas in farmacist =)) =))
multumesc !!!!!

POSTASUL

Citat din: orbanstefan64 din Octombrie 17, 2011, 09:45:22 PM
poastasuleeee!!!!!
o ajuns perfuziile ,de miine aduc asistenta sa bage la vena iar daca rezultatele sint bune pe viitor o sa te transformi din postas in farmacist =)) =))
multumesc !!!!!
deodata nu zic nimic , sa vad rezultatele , daca rezultatele sunt bune voi posta o poza si cu ,,farmacia''  de unde o sa va prescriu retete   =)) =)) =)) =)) :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64

tre sa avem grija sa ne luam si un doctor  =)) =)) =))

skypi_0040

Am si eu ceva de la" Fanel" si anume niste suporti BETON. Am montat doar unul sa vad cum sta si sunt foarte multumit. Am facut si o fotografie ca sa se vada. Am pus 7 stupi pe el si m-am mai suit si eu cu un prieten de-al meu , care impreuna cantarim vreo 260Kg si nu sa rupt nimic.  :bravo: In curand urmeaza toata stupina sa fie aranjata in stilul asta. Arata bine , stupii stau drept ,o frumusete ! Francezul care a inventat suportii astia sa-i dea Dumnezeu sanatate. Si tu sa fii sanatos Fanica si sa-ti tina Dumnezeu obiceiul. :hi: