Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

ioanardelean55


Stefene am ajuns bine la 7,30 , dar tu ai fost mai rapid ca mine ,norocul meu e ca am spus cind am plecat de acasa unde ma duc altfel primeam un  :redcard:de nu ma vedeam . :nono: :nono:
Pharaoane sa nu crezi ce spune Stefan ca scorul e 1-0 pentru El astazi am invatat doua lucruri de la El iar El nici unu de la mine . ^:)^

orbanstefan64

asta asa este :nod: :nod: ma refer la cea ce zice pharaonul
intre timp sau intersectat postarile

orbanstefan64

Citat din: ioanardelean55 din Octombrie 02, 2011, 08:26:51 PM

Stefene am ajuns bine la 7,30 , dar tu ai fost mai rapid ca mine ,norocul meu e ca am spus cind am plecat de acasa unde ma duc altfel primeam un  :redcard:de nu ma vedeam . :nono: :nono:
Pharaoane sa nu crezi ce spune Stefan ca scorul e 1-0 pentru El astazi am invatat doua lucruri de la El iar El nici unu de la mine . ^:)^
ma bucur  ca ai ajuns cu bine iar pina la o nou revedere te :hi: :hi: :hi:

pharaonu75

Citat din: ioanardelean55 din Octombrie 02, 2011, 08:26:51 PM
Pharaoane sa nu crezi ce spune Stefan ca scorul e 1-0 pentru El astazi am invatat doua lucruri de la El iar El nici unu de la mine . ^:)^
Pe mine ochiul nu ma inseala (defect profesional), iar eu stiu clar ceea ce am vazut in primavara la Blaj! Postarea mea anterioara ramane in picioare!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Care cinste ca eu am baut doar suc  :uimit: ... dar stiu 2 persoane care au baut si altceva, nu doar suc, insa nu spun cine sunt acelea pentru ca afla sotiile si au scandal acasa! :rotfl: :rotfl:

Eu sunt de parere ca atunci cand Ioan Ardelean vorbeste despre tamplarie, multi "consacrati" ar trebui sa taca! Si sa se ascunda! :nod:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: ioanardelean55 din Octombrie 02, 2011, 08:26:51 PM

Stefene am ajuns bine la 7,30 , dar tu ai fost mai rapid ca mine ,norocul meu e ca am spus cind am plecat de acasa unde ma duc altfel primeam un  :redcard:de nu ma vedeam . :nono: :nono:
Pharaoane sa nu crezi ce spune Stefan ca scorul e 1-0 pentru El astazi am invatat doua lucruri de la El iar El nici unu de la mine . ^:)^

pai asa zicea si stefan:
Citat din: orbanstefan64 din Octombrie 02, 2011, 05:25:48 PM
el este mai mare( meserias) ca mine din orice punct de vedere :nod: :nod:

mai mare in bagaj de cunostinte, in greutaate, in varsta, in dioptrii, in burta, in inaltime...(nu-mi dau sema cand stati pe scaune), in experienta in tamplarie, in apicultura,
fanica doar pentru faptul ca te-ai intalnit cu nea ioan pe care imi doresc sa-l cunosc nu doar din poze... te invidiez
nu spun ce ciuda am pe ala de-si zice pharaonul, ca a fost la blaj si s-a vazut si si-a strans mana cu mai toti forumistii GREI (unii la propriu, altii la figurat)
fanica, ia-o ca si sfat: daca ai profesor pe nea ioan, si inimos in tamplarie ca tine, ARTA tamplariei nu va disparea
restul "lemnarilor", vor fi doar o tagma separata de "comersanti"
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

orbanstefan64

ma bucur ca m am intilnit cu ionardelean intr adevar maninca pe pita meseria si nu i secretos .
Florine multumesc pt sfat!!!!!
sper ca la anul sa fi alatur de noi toti  la tirgul mierii din Blaj dar programul clar incepe inainte cu cel putin o zi la sighisoara,asta ca sa te pregatesc sa nu te socheze intilnirea  (la fel am procedat si anul asta(stiu ei la cine marefer)) =)) =)) =))

pharaonu75

Citat din: Florin-braileanul (FlorinI) din Octombrie 03, 2011, 08:31:15 PM
...
nu spun ce ciuda am pe ala de-si zice pharaonul, ca a fost la blaj si s-a vazut si si-a strans mana cu mai toti forumistii GREI (unii la propriu, altii la figurat)
...

Te-as fi luat si pe tine Florine, cu draga inima, pentru ca esti o prezenta si o companie placuta si memorabila, insa TU MARE, EU MARE, ROMIKELE MARE, nu incapeam nici in masina, nici in camera de hotel, nici la Stefan in casa sau atelier, nici in camera de popi =)) =)).
Il inghesuiam rau de tot pe Sefan, care si asa este ca firul de trestie! :rotfl: :rotfl:
In plus nici nu vreau sa imi inchipui ce ar fi iesit daca mai erai si tu in preajma, pentru ca avandu-i doar pe Romikele si Stefan si am facut febra la abdomen si maxilare de atata ras! =D> =D>
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

daca tot faci referire la mine in locul tau scriam stefan este gingas, firav , finut,blajin etc etc =)) =)) =))

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: pharaonu75 din Octombrie 03, 2011, 08:54:01 PM
Citat din: Florin-braileanul (FlorinI) din Octombrie 03, 2011, 08:31:15 PM
...
nu spun ce ciuda am pe ala de-si zice pharaonul, ca a fost la blaj si s-a vazut si si-a strans mana cu mai toti forumistii GREI (unii la propriu, altii la figurat)
...

Te-as fi luat si pe tine Florine, cu draga inima, pentru ca esti o prezenta si o companie placuta si memorabila, insa TU MARE, EU MARE, ROMIKELE MARE, nu incapeam nici in masina, nici in camera de hotel, nici la Stefan in casa sau atelier, nici in camera de popi =)) =)).
Il inghesuiam rau de tot pe Sefan, care si asa este ca firul de trestie! :rotfl: :rotfl:
In plus nici nu vreau sa imi inchipui ce ar fi iesit daca mai erai si tu in preajma, pentru ca avandu-i doar pe Romikele si Stefan si am facut febra la abdomen si maxilare de atata ras! =D> =D>

las` ca rezolvam noi.....
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

ioanardelean55

Aloooooooo  :yellowcard: ce va apucat fratilor ,de ma ridicati asa in slavi ? ^:)^,Daca ma umflu cumva in pene si la anu no sa mai aveti loc de mine in tirg la Blaj !!!! :hippo: va multumesc ptr. complimente . Stefane spune-i la d-na ca-i multumesc ptr. poze dar sa nu mai foloseasca acel aparat ,(cred ca are o defectiune in partea stinga ,sa ai grija ) =)) =))
Braileanule vi tu la Blaj ,dar sa vezi ce caracterizare o sa-ti fac eu ...... =)) =)) =)) =))

orbanstefan64


Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: ioanardelean55 din Octombrie 03, 2011, 09:59:00 PM
Aloooooooo  :yellowcard: ce va apucat fratilor ,de ma ridicati asa in slavi ? ^:)^,Daca ma umflu cumva in pene si la anu no sa mai aveti loc de mine in tirg la Blaj !!!! :hippo: va multumesc ptr. complimente . Stefane spune-i la d-na ca-i multumesc ptr. poze dar sa nu mai foloseasca acel aparat ,(cred ca are o defectiune in partea stinga ,sa ai grija ) =)) =))
Braileanule vi tu la Blaj ,dar sa vezi ce caracterizare o sa-ti fac eu ...... =)) =)) =)) =))
nu ma sparia..., ca ajung la stefan la sighisoara, beau o bere si ma culc pana va intoarceti de acolo
si uite-asa am scapat.... :rotfl:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Citat din: Florin-braileanul (FlorinI) din Octombrie 03, 2011, 10:24:43 PM
nu ma sparia..., ca ajung la stefan la sighisoara, beau o bere si ma culc pana va intoarceti de acolo
si uite-asa am scapat.... :rotfl:
Cu cine te culci? :uimit: :uimit:
Doamna ta stie ce ai in plan? Nu cred ca stie, ca altfel si in conserva gaseai pioneze! =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube