Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

Citat din: pharaonu75 din Septembrie 26, 2011, 09:17:29 PM
Stefane, tu ai parul cret!
Daca te vad cu el drept, este clar ca te-a ciufulit Postasul! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
vezi ca m am tuns scurt  :rotfl: :rotfl:

POSTASUL

Citat din: orbanstefan64 din Septembrie 26, 2011, 09:50:22 PM
roinita pe 6 rame cu 2 diafragme cu 3 urdinise si cu 3 podisoare in fiecare compartiment o rama cu hranitor de 0.25 ml  .clopot sau horn?
nu conteaza sunt bune ambele variante :nod:intradevar nui mare afacere vreau doar sa legam o prietenie si bineinteles sai facem pe colegi putini invidiosi atunci cand o sa le povestiti cat de buna e fragata si afinata =)) =)) =)) =)) :hi: ca vad ca sau luat de parul nostru :rotfl: :rotfl: :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

pharaonu75

Pai da si tu bautura la primavara, in preajma targului de la Blaj! Vom fi mai multi acolo si vei avea ocazia sa iti fie laudata bautura de mai multi... marfa sa ai ca se gaseste cine sa o consume! :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

cite 100 de gr din fiecare  cu trei de zero  :rotfl: :rotfl: sper ca pina pe 15 octombrie  nu o sa ai nici un roi si nci botci pt nuclee  =)) =)) =))
:hi: :hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

Citat din: pharaonu75 din Septembrie 26, 2011, 10:02:00 PM
Pai da si tu bautura la primavara, in preajma targului de la Blaj! Vom fi mai multi acolo si vei avea ocazia sa iti fie laudata bautura de mai multi... marfa sa ai ca se gaseste cine sa o consume! :wink2:
pai pina la tirgul de  la blaj eu am timp so gust si sa va spun daca ii buna sau nu sa nu cumva sa patiti careva ceva  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

POSTASUL

Citat din: orbanstefan64 din Septembrie 26, 2011, 10:04:43 PM
Citat din: pharaonu75 din Septembrie 26, 2011, 10:02:00 PM
Pai da si tu bautura la primavara, in preajma targului de la Blaj! Vom fi mai multi acolo si vei avea ocazia sa iti fie laudata bautura de mai multi... marfa sa ai ca se gaseste cine sa o consume! :wink2:
pai pina la tirgul de  la blaj eu am timp so gust si sa va spun daca ii buna sau nu sa nu cumva sa patiti careva ceva  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
are dreptate prima data trebuie sa o deguste moderatorul si dupa aceia ceilalti =)) =))
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64


POSTASUL

Citat din: romikele din Septembrie 26, 2011, 10:39:41 PM
Citat din: POSTASUL din Septembrie 26, 2011, 09:57:25 PM
... vad ca sau luat de parul nostru :rotfl: :rotfl: :hi:
Folositi diacriticele sa nu se inteleaga altceva  =))
=)) =)) =)) =)) sunteti de pomina =)) =)) nam ras de mult atata , ma intreba nevasta ce vad acolo ca rad de unu singur =)) =)) :nebun: :hi: :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64

a nu se intelege /  sau  per(rostit pe ungureste) :rotfl: :rotfl: :rotfl:

bee_lover

Citat din: orbanstefan64 din Septembrie 26, 2011, 09:52:08 PM
Citat din: pharaonu75 din Septembrie 26, 2011, 09:17:29 PM
Stefane, tu ai parul cret!
Daca te vad cu el drept, este clar ca te-a ciufulit Postasul! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
vezi ca m am tuns scurt  :rotfl: :rotfl:
Nu stiam de ce e lumina si noaptea prin zona garii, credeam ca o pus astia far la trenuri  =)) :rusine:

orbanstefan64

da da niste lampase  cu petrol si festila :rotfl:

orbanstefan64

la o poveste cu ionardelean55

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

el este mai mare( meserias) ca mine din orice punct de vedere :nod: :nod:

pharaonu75

Jos palaria pentru calitatea produselor domnului Ardelean!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube