Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

POSTASUL

daaa am dar nu miati spus cam ce suma sa fie :P :P =)) =)) :hi: :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

mape 48-petru manea

pai sa fie o pensie nesimtita  =)) =)) =))

orbanstefan64

inca nu m am hotarit la suma dar ma limitez la ce zice  nea petrica  =)) =)) =))
:hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

padure in devenire :P

pharaonu75

Citat din: orbanstefan64 din August 21, 2011, 07:45:03 PM
padure in devenire :P

Sa-ti traiasca si sa-ti creasca!
Sa se faca o padure mare si deasa, ca sa vin si eu sa stau ca trantorul la umbra! =))

Cand le-ai semanat?
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

#1505
multumesc!!!!
sint semanate in aprilie 2011 si din toate experimentele ii cea mai reusita :nod: :nod: :nod:

orbanstefan64

albinutele muncesc in continuare, am controlat ,dupa mana ....poliflora   ^:)^ ^:)^ ^:)^

orbanstefan64

floarea soarelui ii gata :yahoo_cry: dar fac niste cornete si .... :yes: :yes: :rotfl:

orbanstefan64

militareste pt militari :smile:

orbanstefan64

iata  ce so parcat la mine aproape de  poarta.......noroc ca nu so potrivit cheile de la  opel :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Marek

Citat din: orbanstefan64 din Septembrie 03, 2011, 07:32:33 PM
iata  ce so parcat la mine aproape de  poarta.......noroc ca nu so potrivit cheile de la  opel :rotfl: :rotfl: :rotfl:
NOROC!!??
eu cred ca-i ghinion :yahoo_cry:

orbanstefan64


orbanstefan64

cite ceva din atelier

pharaonu75

Vad ca lucrezi la nivel inalt: zeci de picioare de stupi, cutii de calitate, pai cum sa nu iti permiti sa parchezi si Mustangul ala in fata portii! =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

POSTASUL

Citat din: pharaonu75 din Septembrie 03, 2011, 08:21:42 PM
Vad ca lucrezi la nivel inalt: zeci de picioare de stupi, cutii de calitate, pai cum sa nu iti permiti sa parchezi si Mustangul ala in fata portii! =))
da si mai ziceti ca nui al dv. :D :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.