Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

jonny_it

Citat din: orbanstefan64 din Martie 31, 2011, 09:14:22 PM
hai la lupta...........pt festivalul medieval 2011

Daca mai faci cateva mii de astfel de "unelte" mergem pana la Bucuresti?  :stop_the_war:

orbanstefan64

dupa salcim la 3si 20 mergem =)) =)) =))

jonny_it

Citat din: orbanstefan64 din Aprilie 01, 2011, 08:21:15 PM
dupa salcim la 3si 20 mergem =)) =)) =))

Ce salcam! Nici sa nu aud, doar nu infloreste maine! Eu mai am de facut capace/podisoare/rame/etc  :nebun:

Am primit de la un var din UK cativa metri patrati trintr-un material folosit pt piscine/lacuri/etc .. un fel de cauciuc foarte rezistent care cica e garantat cel putin 25 de ani; din ce sa laudau ei rezista la soare/apa/inghet. Incerc sa pun pe 2 capace sa vad cum se comporta.

Intre timp am mai facut 50 de capace si tot atatea funduri/podisoare .. totusi pana le fac pe toate mai am treaba, asta ca sa nu va ludati numai voi ca faceti stupi.  :rotfl:

orbanstefan64

bravo tie esti baiat harnic  fa le cit mai repede sa vi la mine ca i mult de lucru =)) =))

jonny_it

Citat din: orbanstefan64 din Aprilie 02, 2011, 07:03:51 AM
bravo tie esti baiat harnic  fa le cit mai repede sa vi la mine ca i mult de lucru =)) =))

Daca platesti bine vin  :D

orbanstefan64

vezi ca tre sa aduci botcile promise !!!!!!!! iar pt munca Dumnezeu te va ajuta  :nod: :nod: :nod: iar eu ma voi revansa

jonny_it

Citat din: orbanstefan64 din Aprilie 02, 2011, 09:26:56 PM
vezi ca tre sa aduci botcile promise !!!!!!!! iar pt munca Dumnezeu te va ajuta  :nod: :nod: :nod: iar eu ma voi revansa

Botci nu aduc pentru ca sunt sensibile la transport, aduc 1-2-3-? matci, cu botcile este cum te-as invita la un pahar cu vin si pana la urma bem cate o cana cu apa  :rotfl:
Oricum anul asta trebuie sa produc/cumpar destul de multe matci daca vreau sa fac extinderea despre care am vorbit.

orbanstefan64

na atunci hai cu matcile fecundate =)) =))

jonny_it

Citat din: orbanstefan64 din Aprilie 02, 2011, 10:27:30 PM
na atunci hai cu matcile fecundate =)) =))

Putin rabdare, pe la mine pe acolo inca se mai dau copiii cu sania  :D

orbanstefan64

dadant 10 rame 1/1 si cat 1/1 inca ceva finisari si gata

orbanstefan64

Citat din: jonny_it din Aprilie 02, 2011, 10:36:44 PM
Citat din: orbanstefan64 din Aprilie 02, 2011, 10:27:30 PM
na atunci hai cu matcile fecundate =)) =))

Putin rabdare, pe la mine pe acolo inca se mai dau copiii cu sania  :D



:hi: :hi: :hi:

tassevasi

  Bravo Stefan , se vede cita dragoste aveti pt lucru bine facut .
Lucru in echipa creste randamentul ,asta se vede la voi ,eu lucrez singur , de la 7 la 20 si parca nu se cunoaste ca la voi .          Dar sunt pe la 90% din lucrare ,adica 20 de stupi .
Numai bine  :hi: :hi:

orbanstefan64


orbanstefan64

structura magazie apicola

orbanstefan64

impachetari de primavara :rotfl: