Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

#1200
proiectant coordonator: romikele
sef de atelier, CTC si poze: pharaonu
executant principal si secundar:orbanstefan64   
:hi: :hi:

mape 48-petru manea

De ce executantul este mai slab ???  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pedro

Va salut

foarte frumos realizat!

cateva explicatii pentru fund cu sertar: ce rol are sertarul ,unde este colectorul de polen,ce ochiuri are plasa de sarma,pe unde intra "coarnele" de la lisa pe sub stup
unde sunt gaurile din dotare(vezi foto cu stup de la Batranul - de care acesta este foarte mandru!!!!)
In fiecare an trecem nepasatori prin ziua mortii noastre!

orbanstefan64

Citat din: MAPE 48 din Martie 27, 2011, 10:38:54 AM
De ce executantul este mai slab ???  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

no fost asa slab pina no venit ceilalti doi  =)) =))

orbanstefan64

iata din nou o ,,super realizare,, a celor care administreaza padurile.poate reusesc sa puna dealurile in mijlocul drumului  =D> =D>
drumul catre stupina

orbanstefan64

lalele de la Fc vaslui

orbanstefan64

 sint minunate dar nu stiu de ce se ard frunzele la virfuri la cele neinflorit ??????? tre date cu ceva ?

orbanstefan64

#1207
azi in stupina un zbor destul de frumos dar scurt, vremea no tinut cu noi. au dus tot din rame si au puiet cam de marimea palmii in general destul de slabuti

orbanstefan64

sf spiridon cu un prieten in vizita de lucru

flavius

Fane, tu trebe' sa-ti faci o camera de primire, mah...ca la cati se perinda pe acolo (inclusiv subsemnatu'...), daca pui o taxa de intrare (nu mult, 5 lei sunt de-ajuns...), om te faci...  =)) =)) =)) =)) =))
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

orbanstefan64

o idee buna vi casier la mine si facem juma-juma =)) =)) =))
oricine si oricind ii binevenit :hi: :hi: :hi:

tassevasi

 Totul e perfect si frumos inclusiv pozele cu moderatorii ,bravo .  =D> =D>
Ce nu-mi place ca nu ai mai recunoscut drumul catre stupina ,din cauza defrisarilor  facute ,pacat .

Numai bine  :hi: :hi:

orbanstefan64

multumesc atit in numele meu cit si a colegilor iar cu padurea .....  nu s impacat deloc dar......nu sint deloc :uimit: :uimit: :uimit:

pharaonu75

Super-ospitalitate din partea lui Stefan si a doamnei sale!
Multa sanatate va este transmisa de la Slobozia! :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

va multumim !!!!!!!!! :hi: :hi: :hi: