Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64


orbanstefan64

am dalti pt toata viata :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pharaonu75

Cadouri nu faci din ele?
Ca stiu eu ceva doritori! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mape 48-petru manea

are acolo 13 bucati trebuie stricat acel numar( nu este cu noroc ) :hi: :hi: :hi:

pharaonu75

Daca se lasa de fumat va trebui sa mai faca vreo cateva, ca sa ii ajunga toata viata!
Pe astea 13 le-a facut pentru cat a estimat ca mai traieste, de aceea a spus "pt toata viata" =D> =D>
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Doar un deceniu dureaza o dalta?
Fanica, fa-le mai rezistente! =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

tassevasi

Pai daca nu a mers pe MP am sa pun aici pozele ,sa va arat ca am facut si eu slaiful  la fel ca al tau Stefi.
Multumesc pt ideie ,ca daca nu,l faceam ramineam cu fundurile si  sitele  neslefuite .
Numai bine  :hi: :hi:

orbanstefan64

cel putin 13 decenii dar cu voi laolalta  :nod: :nod: :nod:
pharaoane eu stiu sigur pe unul care ii doritor si i se va si indeplinii dorinta vb lui MAPE treispe nu i numar cu noroc  :rotfl: :rotfl:
:hi: :hi: :hi:


orbanstefan64

Citat din: pharaonu75 din Martie 19, 2011, 09:03:30 PM
Doar un deceniu dureaza o dalta?
Fanica, fa-le mai rezistente! =))
las ca la noapte le calesc =)) =))

orbanstefan64

Citat din: tassevasi din Martie 19, 2011, 09:08:11 PM
Pai daca nu a mers pe MP am sa pun aici pozele ,sa va arat ca am facut si eu slaiful  la fel ca al tau Stefi.
Multumesc pt ideie ,ca daca nu,l faceam ramineam cu fundurile si  sitele  neslefuite .
Numai bine  :hi: :hi:
f fain sa se invirta si sa faca treaba cu cea mai mare placere si oricind din ceace stiu nu tin secret
sanatate multa!!!! :hi: :hi:

lefter

va salut . am urmarit cu interes felul cum ati facut masa de circular citeva intrebari daca imi permiteti .la masa glisanta pot folosi teava patrata si vas ruga daca puteti da dimensinule mesei ce putin al blatului.multumesc

tassevasi

Exemplifica  pe cine intrebi ,ca sunt mai multe aici .
  Banuesc  ca pe Stefan  .

orbanstefan64

Citat din: lefter din Martie 21, 2011, 09:13:27 AM
va salut . am urmarit cu interes felul cum ati facut masa de circular citeva intrebari daca imi permiteti .la masa glisanta pot folosi teava patrata si vas ruga daca puteti da dimensinule mesei ce putin al blatului.multumesc
scuze!
nu ti am raspuns din neglijenta si lipsa de timp o sa vin cit de curind dimensiuni
unde vrei sa folosesti rectangularul?

orbanstefan64

#1198
 daca ar fi fost si Filip era echipa complecta
de la stg. la dre. bee lover,romikele,eu.pharaonu
a doua poza si antiopa de ardeal

orbanstefan64

stupul romikele : fund antivaroa cu sertar,corp dadant 12 rame 1/1 ,doua caturi cu rame reduse (146) podisor cu sita.capac.