Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

o fi .....nu stiu???? daca asta am avut in stoc din asta am facut   

orbanstefan64

dar totusi nu cred ca ii mare diferenta ...............+ rezitenta

balasbebe

Avantajul este ca nu le sufla vantul

orbanstefan64

frenky obosit

pharaonu75

Este CRIMINAL!
Mai face si altceva decat sa doarma? =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

azi o ajuns acasa de la cluj si so tot certat cu ,,titulara,,tequila dupa care o obosit  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

orbanstefan64

na da acum dupa ce so jucat cu pet ul  =)) =)) =))

milu56


orbanstefan64

deocamdata se joaca cu peturile dar in timp cine stie :rotfl: :rotfl:

flavius

Ce-aveti ma cu catelul? Voi nu stiti ca orice caine seamana cu stapanu'?  =)) =)) =))

Oricum, buldogii, si cei englezi, si cei francezi, au o boala a lor: cand dorm, cam sforaie...unii mai incetisor, altii mai tare...al tau a inceput?  :zzz: :zzz: :zzz:

Oricum, tare de tot...numa'  cand il vezi si te trage atza la un puisor de somn...mai ales pe ce vreme-i afara acuma...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

Calin Bondaru

dreseazal ca sa fie util in apicultura! :bzz:
pisoii mei abia asteapta un zbor de curatire si venirea pitigoilor! =))
toata ziulica calaresc stupii! :wink2:

orbanstefan64

 ii catelusul lu ficamea nu ma bag  :hi: :hi:
Citat din: flavius din Februarie 24, 2011, 08:11:14 AM
Ce-aveti ma cu catelul? Voi nu stiti ca orice caine seamana cu stapanu'?  =)) =)) =))

Oricum, buldogii, si cei englezi, si cei francezi, au o boala a lor: cand dorm, cam sforaie...unii mai incetisor, altii mai tare...al tau a inceput?  :zzz: :zzz: :zzz:

Oricum, tare de tot...numa'  cand il vezi si te trage atza la un puisor de somn...mai ales pe ce vreme-i afara acuma...
te stii bine cu buldogii adevarat ce zici :nod: :nod:

orbanstefan64

#1107
colector polen. revin si cu restul  :hi: :hi: :hi:

flavius

Citat din: orbanstefan64 din Februarie 24, 2011, 06:56:00 PM
ii catelusul lu ficamea nu ma bag  :hi: :hi:
Citat din: flavius din Februarie 24, 2011, 08:11:14 AM
Ce-aveti ma cu catelul? Voi nu stiti ca orice caine seamana cu stapanu'?  =)) =)) =))

Oricum, buldogii, si cei englezi, si cei francezi, au o boala a lor: cand dorm, cam sforaie...unii mai incetisor, altii mai tare...al tau a inceput?  :zzz: :zzz: :zzz:

Oricum, tare de tot...numa'  cand il vezi si te trage atza la un puisor de somn...mai ales pe ce vreme-i afara acuma...
te stii bine cu buldogii adevarat ce zici :nod: :nod:

acu' vreo niste ani (cam 6, asa...) directorul firmei unde eram angajat avea o pereche...pe mascul il chema Bruno, pe femela nu mai stiu exact...amandoi buldogi englezi...dhuaaamne, ce lene era pe ei...erau in stare sa doarma cate 3-4 ore incontinuu...si sfoooooraaaaaaiaaaauuuuu.....moama, se auzea din parcare...

ulterior m-am lovit si de buldogii francezi...astia-s mai "finuti"...si mai eleganti putin...ei sforaie mai pe nas, asa, usurel...un sforait "de fitze"....oricam, caini foarte atasati si fideli...sa-ti traiasca si sa fie sanatos...e mascul, nu? a inceput sa marcheze teritoriul prin casa? :D:D:D:D
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

orbanstefan64

#1109
ii mascul.ii plin de surprize. ba sare la asta mare, ba plimba petul. ba plimba papusa. plin de energie  tot mereu si sanatos tun si dupa toate somn de voie :nod: :nod: