Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

#960
matematica albinelor - poveste despre desteptaciunea albinelor si cum au ajuns la concluzia ca cel mai economic este ca celula sa fie hexagonala aceasta din puct de vedere a cerii folosite si a spatiului

[youtube=640,480]http://www.youtube.com/watch?v=uNJ_sT2fRho&feature=related[/youtube]

orbanstefan64

flori in decembrie :uimit:

orbanstefan64

dupa semnarea  dosarului de finantare 141  la masa rotunda :smile:
de la stg la dre.savan,dragos viorel,subs,dorin( antiopa din ardeal)

pharaonu75

Cam rusinos! S-a ascuns in spatele canii! :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

ii mai rusinos saracutul :rotfl: :rotfl: :rotfl:

orbanstefan64

a venit iarna :uimit: :uimit: (un pic de neglijenta)

flavius

fain de tot...zau...la noi nici pic, pana acum...azi de dimineata putina gheata, pe ici-pe colo, pe unde ramasese apa de ieri-alaltaieri, din ploi...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

balasbebe

Ai avut roii in pom si te-ai dus dupa ei?  Sa nu uiti sa faci si fum, sa nu te intepe cand ii culegi.

orbanstefan64

#968
ceva mai mult ca azi vara :rotfl: :rotfl: is f blinde nu i nevoie de fum  :rotfl: :rotfl:

pharaonu75

Pai la temperaturile de afara nu le trebuie fum, ci tuica fiarta! :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

  :dinti:nu stiu ce i la voi dar aici .......

pedro

te salut!!
pune te rog si o traducere ....daca stii :) :hi:


Citat din: orbanstefan64 din Decembrie 02, 2010, 08:16:08 PM
matematica albinelor - poveste despre desteptaciunea albinelor si cum au ajuns la concluzia ca cel mai economic este ca celula sa fie hexagonala aceasta din puct de vedere a cerii folosite si a spatiului

[youtube=640,480]http://www.youtube.com/watch?v=uNJ_sT2fRho&feature=related[/youtube]
In fiecare an trecem nepasatori prin ziua mortii noastre!

pedro

te salu inca o data ....ca sa fiu eu 1000 :hi: :hi: :hi:
In fiecare an trecem nepasatori prin ziua mortii noastre!

orbanstefan64


pharaonu75

Mi-a luat-o PEDRO inainte!  :mad:
Dar promit ca  #2000 va fi al meu! :nod:
:hi: :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube