Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

#945
fara probleme dupa ce termin sosesc .in LA cum intri pe stinga? :rotfl: :rotfl:

balasbebe

Este dincolo de Bobohalma, peste deal, sau vale?

orbanstefan64

unde se bate....... cu palma de malorca :rotfl: :rotfl:

D006

Citat din: orbanstefan64 din Noiembrie 29, 2010, 06:36:59 AM
fara probleme dupa ce termin sosesc .in LA cum intri pe stinga?
Pai hai in weekendul de Dec. 11 ca avem banchetul apicol si ne mai vb si un expert un pic.
Si apoi la treaba.

orbanstefan64

daca ii din 11 dec 2010 pina in11 dec 2011 atunci vin si curat tote garajele americanilor sa nu vin acasa cum plec :nod: :nod:

D006

Da tu chiar crezi ca te lasa nevasta atata plecat?  :nono:

orbanstefan64

nevasta m ar lasa pt ca nu ar fi pt prima data dar nu ma lasa albinele :hi: :hi:

flavius

Revenim la ciocanele alea pneumatice de batut agrafe/cuie...tu ai vreun combi? sau e fiecare dedicat (capsatorul e capsator, ala de cuie e numai pentru cuie, etc...)
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

orbanstefan64

bazarul (m am saturat)

orbanstefan64

#954
Citat din: flavius din Noiembrie 29, 2010, 02:45:57 PM
Revenim la ciocanele alea pneumatice de batut agrafe/cuie...tu ai vreun combi? sau e fiecare dedicat (capsatorul e capsator, ala de cuie e numai pentru cuie, etc...)
un singur combi am pe care il folosesc mai mult la capsat rame celalalte sint ori pt capse ori pt cuie
http://forum.apiardeal.ro/index.php?action=dlattach;topic=2602.0;attach=29077

orbanstefan64

inca citeva zile si gata

orbanstefan64

vine iarna

flavius

Spor la ordonat... :zzz: :zzz:...mie imi place ordinea...da' cateodata dezordinea inseamna ca acolo SE MUNCESTE, deci nu e musai sa fie totul la locul lui mereu...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

orbanstefan64

ai dreptate dar deja era din cale afara  :hi:

flavius

Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...