Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

  : sampanie: TUTUROR VA UREZ UN AN NOU FERICIT IN SANATATE SI CU MULTE BUCURII !!!
                                                                                                    Doamne ajuta !!! LA MULTI ANI !!
  : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:

orbanstefan64


mape 48-petru manea


mosunick

 :bravo:. Le-ai pus la alergat vad... :hi: :hi: :hi:
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

marian sima

Sa traiasca nea Stefan. :hi:

orbanstefan64

multumesc Domnilor,va  salut cu drag si sa aveti un an imbelsugat din toate privintele !!!!
:hi: :hi: :hi:

happy

 =D> Ce aveti pe acolo de cara asa mult polen galben?corn cumva?
http://hapy.sunphoto.ro/
Lumea nu ar exista fara albine!

orbanstefan64

corn si potbal cred . :hi:

orbanstefan64

blaj 2016

romikele


Frumoșilor!  :i_love_you: !

Piștule, unde e balonul tău?  :wink2:  :hi:

pharaonu75

Multa sanatate, Pistule!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

merci Dane , la fel si voua Doamne ajuta !!!

orbanstefan64

Citat din: romikele din Martie 21, 2016, 11:14:43 AM

Frumoșilor!  :i_love_you: !

Piștule, unde e balonul tău?  :wink2:  :hi:
l am dat la vulcanizare  :rotfl:  ,te salut Mihai !!!!

sandupop

Citat din: orbanstefan64 din Martie 21, 2016, 11:11:41 AM
blaj 2016
Pe unde ai umblat domnu.....ca am trecut de vreo trei ori pe la " stupii tai "si nu te-am gasit.......ai fost sa te " incalzeşti"??????? :beer:  : noproblem:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.