Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

romikele

Citat din: mape 48-petru manea din August 01, 2014, 08:55:52 PM
... se vede ca ai inceput sa-ti faci timp si pentru sufletul tau...

Era sa zic: "se pregateste sa intre cu sufletu-n rai!  :razz: " ... dar nu mai zic, sa nu se interpreteze  :D

orbanstefan64

eu deja am interpretat o......tu inca faci parte din raii forumului ....sanatate multaaaaaaa mihai!!!
:hi: :hi: :hi:

niculita

Citat din: orbanstefan64 din August 01, 2014, 02:07:48 PM
flori

Superbe....Cel care iubeste florile are o inima buna.. :coffee: :hi: :hi:O zi placuta va doresc...

orbanstefan64


pharaonu75

Frumos...
Stefane, tu cand dormi?
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mape 48-petru manea

"Eu vara nu dorm " cum zice cantecul  :rotfl: :hi:

sandupop

Citat din: romikele din August 01, 2014, 09:26:18 PM
Citat din: mape 48-petru manea din August 01, 2014, 08:55:52 PM
... se vede ca ai inceput sa-ti faci timp si pentru sufletul tau...

Era sa zic: "se pregateste sa intre cu sufletu-n rai!  :razz: " ... dar nu mai zic, sa nu se interpreteze  :D
Cu flori nu-i asa de bai.....mai bai o sa fie cand o sa posteze imagini cu ...biserici.....sfinți,  etc. ..... :rotfl:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

orbanstefan64

#3232
vizonare placuta !!!!
         

   
             http://www.youtube.com/watch?v=EEKwwbD0LN4#ws       

orbanstefan64


jonny_it


pharaonu75

Si Slobozia raspunde "Prezent", ca de fiecare data! :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele

Cu ocazia targului poate punem pe roate noua asociatie apicola Apiardeal (la cererea clientilor  :P:hi:

sandupop

Toplița.......raspunde prezent!!!! Trei locuri rezervate la ......concluzii.  .....sandupop, albinutza si " matca". De abia astept sa ne vedem. :yes: :yes: :yes:
PS. Daca se tiparesc abonamente.......vrem si noi pentru următorii 25 de editiii... Felicitari Pista! Daca te putem ajuta cu ceva nuezita sa ne contactezi.
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

orbanstefan64

va comunic pe parcurs  detalii.
Doamne ajuta!!!

apivasmob

Prezent cred cu o zi inainte de targ.
Sanatate tuturor apicultorilor