Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

daca nu mai ai ce spune atunci spun eu ca - are fund detasabil cu hranitor pt turte
                                                                    - are trei rame cu gaura pt botca (nicot sau alte adaptari)
                                                                    - are orificiu de zbor cu inchizator cu trei pozitii
                                                                    - are capac cu polistitren extrudat si tabla de aluminiu
nu necesita albina multa am testat azi vara este OK. pt alte detalii sint aici daca nu cumva emigrez  =)) =))
:hi: :hi:

gelu

....nice....Mr. Orban, ne puteti prezenta  o linie completa de producere a matcilor, folosita de dvs....am vazut ceva pe site dar nu.s lamurit total...si nu pot formula comanda  on line....plus ca.s derutat, am vazut in alte filmulete rama care se pliaza ptr. a fi mutata in nucleu... :sad:  ^:)^ :D :hi:

orbanstefan64

merci!mai am un tip pe care l am mai prezentat dar nici o problema ca o sa l mai prezint odata.
:hi: :hi:

orbanstefan64

VA DORESC UN AN NOU CU SANATATE
       
       SA AVETI PARTE NUMAI DE BELSUG SI BUCURII !!!!
   


                                   LA MULTI ANI!!!!!

: sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:  : sampanie: : sampanie: : sampanie:




istodorescu vasile

LA MULTI ANI TUTUROR MEMBRILOR APIARDEAL SI UN AN NOU  PLIN DE BUCURII SI IMPLINIRI : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : : sampanie:

alex_sa

       LA MULTI ANI      PISTA BACSI   BOLDOG UJ EVET

popik50

La multi ani domnule Stefan. Va doresc un an nou cu tot ce este bine si albine cat mai multe :hi:

Ioan Sitea

FOARTE FRUMOS SI LA MULTI ANI CU SANATATE PENTRU TOTI APICULTORII.

gelu

...La Multi Ani si afaceri prospere.... :D : sampanie: : sampanie: :hi: :hi: :hi:

relutu

La multi ani D-nu Orban si noul an sa va aduca numai impliniri. :hi:

orbanstefan64

 :welcome:
Citat din: ioan sitea din Ianuarie 01, 2014, 12:58:05 PM
FOARTE FRUMOS SI LA MULTI ANI CU SANATATE PENTRU TOTI APICULTORII.
                                bine ati venit!
: sampanie:  la multi ani cu sanatate!!!!  : sampanie:

orbanstefan64

franky  :razz:

romikele


pharaonu75

Eu n-am caini, dar va pot pune vreo doua poze cu soacra-mea! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele

E mai frumoasa ca Franky? (ca Aky n-are cum  =)) )