Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

Citat din: apivasmob din Noiembrie 05, 2013, 05:32:32 PM
Citat din: sandupop din Noiembrie 05, 2013, 10:57:00 AM
Sigur o sa ne facem un " abonament" pe viata pentru ...targul de la Sighișoara.  Felicitari. :bravo:

Si noi, a mea sotie ma intreaba acum cand este urmatorul targ la Sighisoara. %%-
nu m am uitat demult pe pagina mea  :rusine:
daca totul merge bine ultimul weekend din octombrie al fiecarui an.
:hi: :hi: :hi: 

orbanstefan64


Aurelian A.

Craciun si sarbatori fericite alaturi de cei dragi si pentru dumneavoastra : sampanie: : sampanie: : sampanie:
"Nu sunt destept,dar cand privesc in jur prind curaj." Ion Creanga

bismark

     Fanica esti un om de nota 10 si iti urez sanatate tie si intregii familii si in special Andreei succes in viata cit mai mult si cu toate ca nu ne-am vazut niciodata simti cind un om este sufletist si cumsecade.Cu mult respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

relutu

Craciun fericit,sanatate fericire,belsug si spor,alaturi de La multi ani ptr Sf Stefan.

fiug1970


orbanstefan64


gelu

.....sa dea Domnul.... : sampanie: :birthday: :yes: :hi:

niculita

Citat din: orbanstefan64 din Decembrie 25, 2013, 12:16:05 PM
sanatate multa si numai bucurii tuturor!


     Colinde - Concert intreg LIVE la Sibiu 2012 STEFAN HRUSCA - Filmat HD 1h si 30 min.

E sărbătoare! Bucură-te de pace, lumină si căldură alături de cei dragi tie. Dăruieşte din toata inima si deschide-ţi sufletul pentru a primi dragoste si fericire. Lasă-ti sufletul să renască si trăieste fiecare zi ca pe un dar nepretuit.Craciun fericit tuturor,iernare usoara ptr albinute si multe butoaie pline cu miere ptr anul 2014!!!!

mosunick

LA MULTI ANI, SANATATE SI NUMAI IMPLINIRI!
SA NE TRAIESTI STEFANE! SA TE BUCURE DUMNEZEU CU BUTOAIE PLINE CU MIERE SI SA TE BUCURI DE CEI SI CELE DRAGI TIE!
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

guraustefan

La multi ani!!! Sanatate si tot ce va doriti !!! Sa traiti cat numele!
macin.tulcea,

orbanstefan64

#3011

Marius-ursulakhe

Nea Stefan foarte frumoase documentarele dar era si mai frumos daca era si o traducere
Sarbatori fericite in continuare

romikele

La multi ani sfinte Stefane, si pentru azi si pentru maine!  :wink2:
:happy_birthday: @};- %%- :bzz: : sampanie: : sampanie: : sampanie:

stefanescu

La multi ani, multa sanatate si tot ce va doriti!
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)