Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

romikele


Razvan HD

Am vazut emisiunea dimineata la Tv , vreau sa va felicit pentru ce ati reusit sa faceti ! La anul daca ajuta Dumnezeu si eu sper sa fiu prezent ! Numai bine ! :hi: :hi: :hi:
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

mosunick

"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

tassevasi

  Felicitari Stefane ,tie si  minunatei tale  familii .
    Un  adevarat apicultor  roman !

:bravo: :bravo: :bravo:
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

bismark

    Toata stima  si respectul pentru Fanica si sotia lui care au fost inima acestui tirg.Cu toate ca nu pot participa la asemenea activitati va apreciez cu mult interes si va urez sa fiti sanatosi si sa mai organizati astfel de tirguri unde am vazut multi din cei cunoscuti pe forum.Cu mult respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

roi_ag

FELICITARI!!!! =D> =D> =D>  :bravo: Esti mare daca ai adus tu TVR :bravo: Si ai pus si numele
targului APIARDEAL sa moara de ciuda concurenta :nod:

G. Iulian

Felicitări pentru tot! Sănătate multă vă doresc.  :hi:  :hi:  :hi:

relutu

Bravo D-nu Orban si felicitari,poate la anul da Domnu si reusesc sa ajung si eu.FELICITARI si la mai mute :bravo:

orbanstefan64

un vis implinit : organizarea tirgului apiardeal sighisoara,promovarea forumului Apiardeal,iar prin toate acestea, promoverea mierii si a produselor apicole si nu in ultimul rind promovarea atit  producatorilor de miere cit si a producatorilor de echipamente si utilaje  apicole.toate acestea au o intreaga poveste care o mocnit de vreo citiva ani in mintea mea.
totul este un inceput mai este de finisat dar timpul rezolva tot.
totul s a relizat cu voi impreuna, pentru noi toti.
va multumesc pentru felicitari,  Doamne ajuta !!!!!!  :hi: :hi: :hi:
 

apivasmob

Sanatate tuturor apicultorilor

orbanstefan64


SPYKAL

Am vazut si eu reportajul. Felicitari si pe aceasta cale d-le Stefan. :bravo: :bravo: Stima si respect!!!

sandupop

Si eu te felicit, dar mai ales Albinutza , in special, pentru surpriza pe care i-ati pregatit-o. Felicitari tie, Andreei si sotiei tale. Sigur o sa ne facem un " abonament" pe viata pentru ...targul de la Sighișoara.  Felicitari. :bravo:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

apivasmob

Citat din: sandupop din Noiembrie 05, 2013, 10:57:00 AM
Sigur o sa ne facem un " abonament" pe viata pentru ...targul de la Sighișoara.  Felicitari. :bravo:

Si noi, a mea sotie ma intreaba acum cand este urmatorul targ la Sighisoara. %%-
Sanatate tuturor apicultorilor

orbanstefan64