Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

Citat din: Gheorghevici I din Octombrie 19, 2013, 07:37:12 AM
Nea Stefane sa fii sanatos , sigur o sa iasa o editie reusita. La anul fac tot posibilul sa vin si eu, anul acesta sunt plecat cu treburi si din orasul meu.  :hi:  :hi:  :hi:
multumesc ! da lasa l pe nea si spune stefan ca ma simt mult mai bine !!!!
ce sa i faci, avem fiecare ce ne trebe in rucsac.
oricum pina la anu cred ca ne mai auzim   :rotfl: :rotfl:



Kiwi Bee


Hermannstadt

Din pacate camerele nu sunt in locatia targului, deci nu se poate vedea !
Poate se gaseste vreun coleg care sa isi faca mila de cei care nu ajung si sa filmeze  :P


Numai bine! :hi: :hi: :hi:
Cand esti mort, nu stii ca esti mort.Este greu doar pt ceilalti.La fel si cand esti prost. Phillippe Geluck
http://hermannstadt.sunphoto.ro/

stefanescu

Va rog frumos sa mutati camerele sa putem si noi vedea. Nu fiti dusmanosi. Cred ca o sa fie un targ pe cinste.
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

jonny_it

Citat din: stefanescu din Octombrie 21, 2013, 02:28:27 PM
Va rog frumos sa mutati camerele sa putem si noi vedea. Nu fiti dusmanosi. Cred ca o sa fie un targ pe cinste.

O sa iau si eu camera video si filmez cateva minute pentru cei care nu o sa fie prezenti la targ.
Totusi cel mai bine ar fi sa veniti, Sighisoara devine un fel de Mecca, trebuie mers cel putin odata pe an, fix in perioada targului :rotfl:

:hi:

stefanescu

Daca ma gandesc bine cred ca o sa vin. Duminica dimineata tot ma trimite nevasta dupa paine. Ma urc in masina si fac un mic ocol de fo 330km. si vin. Da mai gasesc pe cineva?
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

pharaonu75

Citat din: stefanescu din Octombrie 21, 2013, 05:02:45 PM
Daca ma gandesc bine cred ca o sa vin. Duminica dimineata tot ma trimite nevasta dupa paine. Ma urc in masina si fac un mic ocol de fo 330km. si vin. Da mai gasesc pe cineva?
Ma gasiti pe mine! Si eu fac tot un mic ocol, de vreo 500 km. Bem o cafea si plecam spre casa! :D
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

dau eu o cafea imbunatatita din partea mea  :hi: :hi: :hi:

romikele

Ma inscriu si eu la cafea, ca de la cafea sper sa nu ma mai deochi ca anul trecut! :razz:

stefanescu

Am sa vad cum setez GPS-ul sa nu se prinda nevastamea.  :D
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

orbanstefan64

Citat din: stefanescu din Octombrie 21, 2013, 09:34:34 PM
Am sa vad cum setez GPS-ul sa nu se prinda nevastamea.  :D
pai atunci dati drumu la butonat ......succes!!!
:hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

am avut placuta surpriza sa l cunosc pe dl stefanescu chiar daca se grabea ne a onorat cu prezenta impreuna cu doamna.
Doamne ajuta!!!!!

romikele

Pai d-aia nu ne-a prins!
A incercat s-o duca cu zaharelul pe doamna, dar fiindca n-a tinut, a trebuit s-o ia cu el... iar timpul a trecut!  :P

orbanstefan64

dupa ce a ti plecat  voi poate nici o jumate de ora mergeam printre standuri iar la un moment dat i mi spune cineva cu o voce energica ceva .....ce? nu ma cunosti ?
nu mi ai trimis tu niste nuclee si nu erau bune ..in starea in care eram si vazind ul asa serios m am blocat si efectiv nu mi dadeam seama cui a si fi putut trimite chiar as nuclee rele ..imediat mo citit si m io spus eu sint Stefanescu de la iasi si o inceput sa rida...
asa l am cunoscut pe dl Stefanescu un om plin de umor  :hi: :hi: :hi:

mosunick

Felicitari pentru reusita!
Respect!
Daca da Dumnezeu, la anul fac un drum pana acolo numai ca sa Strang niste maini calde si sa simt la fata locului atmosfera.
Sa va dea Dumnezeu ani multi si buni, ca suflet mare se vede ca aveti!
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone