Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

Bătrânul

Felicitari Stefane pentru matci ! Trebuie sa recunoastem cu toti ca in scurt timp  am invatat multe lucruri si datorita APIARDEALULUI .  :yes: :yes: :yes:

G. Iulian

Așa este, datorită forumului am avut cu toții de câștigat. Oricât ai citi sunt lucruri care le înveți doar din experiența ta dar și a altora. Aici am învățat cum să cresc ramele, cum să fac roiurile, cum să pregătesc stupii pentru iarnă, lucrările din primăvară etc.  De la anul încep să cresc și mătci, deocamdată pentru mine.  :)  :nod:  :yes:  :thanks:  :hi:  :hi:  :hi:

Marius-ursulakhe

Asa este dragi colegi am avut atatea lucruri de invatat de pe acest forum si pt acest lucru vreau sa multumesc din tot sufletul domnilor administratori care sau straduit din tot sufletul sa ne ofere un forum complex cu prea putine restrictii
Dragi administratori va multumesc anticipat   ^:)^   :bravo:   :yes:   :thanks:  si multa sanatate  :)    :hi:

orbanstefan64

#2913
Citat din: Bătrânul din August 06, 2013, 09:03:31 AM
Felicitari Stefane pentru matci ! Trebuie sa recunoastem cu toti ca in scurt timp  am invatat multe lucruri si datorita APIARDEALULUI .  :yes: :yes: :yes:
cam asta ii adevarul dar la mine timpul o fost mai lung  :wink:
:hi: :hi: :hi:

jonny_it

Citat din: orbanstefan64 din August 06, 2013, 10:11:53 PM
Citat din: Bătrânul din August 06, 2013, 09:03:31 AM
Felicitari Stefane pentru matci ! Trebuie sa recunoastem cu toti ca in scurt timp  am invatat multe lucruri si datorita APIARDEALULUI .  :yes: :yes: :yes:
cam asta ii adevarul dar la mine timpul o fost mai lung  :wink:
:hi: :hi: :hi:


Si la mine a fost timpul mai lung, oare pt ca pricep mai greu?  :rotfl:

:hi:

apivasmob

Targul se va tine? tot in 2-3 noiembrie 2013
Sanatate tuturor apicultorilor

bee_lover

La sfarsitul lu' octombrie inca nu stim exact data...

romikele

26 - 27 octombrie, dacă nu intervine ceva neprevăzut între timp.

petru.atudorei


romikele


orbanstefan64

26-27 octombrie simbata,duminica  in centrul sighisoarei vb lui romikele daca nu intervine
ceva neprevazut. :hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

#2921
flori, albinute ,atelier

orbanstefan64

ultimele nuclee, stupina

orbanstefan64

si gata  :wink2:

gelu

Citat din: orbanstefan64 din Septembrie 14, 2013, 08:05:25 AM
26-27 octombrie simbata,duminica  in centrul sighisoarei vb lui romikele daca nu intervine
ceva neprevazut. :hi: :hi: :hi:
[/qiar sunt in contratimp...vin in concediu intre 7 si 20 oct...dl.leat nu uita ca voi veni prin Sighisoara intr.o vizita ,,de lucru,,....sper ca nu epuizati stok/ul de miere...vreau sa cumpar cateva kile sa.mi uimesc prietenii si sefii de aici din Dublin...pana atunci toate cele bune... :bravo: ^:)^ :Duote]