Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

 :hi: :hi: :hi: de invatat este tot mereu !
o sa revin cu poze cind is gata cu totul.
:hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

vizita  :surprised:

KTA-APIDORNA - Ski

Spor la treaba in continuare D-le Stefan, sa aveti forta de munca si sanatate cat cuprinde ca meseria se vede,felicitari !!! :hi:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

orbanstefan64

multumesc, asemene si tie  !
ps. lasa domnitul ca is fecior tinar  :rotfl: :rotfl:

pharaonu75

Stefane, imi place ceea ce vad... sa-ti ajute Dumnezeu sa duci pana la capat comanda la care ai inceput sa lucrezi, iar la final vin sa dai un pahar de Harghita si sa incingem un gratar! :hi: :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

merci Dane ! invitatie ii data deja , harghita ii in frgider si  una doua incing gratarul si iau  carnea
la batut cu ciocanul  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:hi: :hi: :hi:

pharaonu75

Nu te mai gandi la d-astea, ci pune mana la treaba, ca ai comanda mare de onorat! :yes:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

na ,ce faci vi ?? sau minc singur tot???  =)) :rotfl:

G. Iulian

Tot ce albina ne dă nouă...  =D>  =D>

orbanstefan64

asta nui tot ii numa o parte   :wink2: :wink2:
:hi: :hi: :hi:

KTA-APIDORNA - Ski

 Stefan, se vede mana de bucatar,stropitul fripturii cu vin imi ploua in gura de dimineata :), spor la gratare si la sprit ca restul ne descurcam noi :) :beer:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

Nea Costica din Buzau

Citat din: orbanstefan64 din August 26, 2012, 09:15:52 PM
na ,ce faci vi ?? sau minc singur tot???  =)) :rotfl:
]
Daca poza-i si o sticla de pepsi invitatia era onorata  =)) =)) .Sa traiti amndoi!!  :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

Bătrânul

Mai Stefane ! Ai uitat sa scoti dopul sau sa-i faci gauri .  :rotfl:  Vezi nce face bautura....  =D>

Nea Costica din Buzau

Salut Fanica!! bine te-am gasit!!
Am constatat ca in zona mea este foarte mult polen si de aceea as dori ca la primavara sa montez si eu la stupi cateva colectoare. Nu as vrea sa chinui albina cu improvizatii si te-as ruga sa-mi lucrezi si mie patru bucati. Am sa pun o poza care cuprinde modele stupilor ce-i folosesc.
Astept un semn. :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

orbanstefan64

Citat din: Bătrânul din August 27, 2012, 11:32:06 AM
Mai Stefane ! Ai uitat sa scoti dopul sau sa-i faci gauri .  :rotfl:  Vezi nce face bautura....  =D>
nu fac gauri nu dau jos dopul il slabesc putin  :hi: :hi: :hi: