Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

Citat din: KTA-foreverApi - Ski din Aprilie 04, 2012, 11:29:51 AM
Citat din: orbanstefan64 din Aprilie 04, 2012, 08:01:52 AM
urmeaza suportul pt sac, instalatia electrica  si  gata
:hi: :hi: :hi:
felicitari pentru reusita si sa va folositi sanatosi de ea,Pace! =D> :hi:
multumesc!!!
:hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

Citat din: bee_lover din Aprilie 04, 2012, 02:48:13 PM
Faina treaba, de acum incolo poti intra in atelier si in costum  :)  :hi:
E rusinos sudorul sau l-o prins sudura de nu-si arata fata?  :D
Semnat: Ernest din Sighisoara  =))
esti bine venit si cu si fara ,,,,sudorul sta cu fa  aplecata ca l am injurat pt lucru slab  =)) =)) =))
:hi: :hi: :hi:

Nea Costica din Buzau

Citat din: orbanstefan64 din Aprilie 04, 2012, 08:01:52 AM
urmeaza suportul pt sac, instalatia electrica  si  gata
:hi: :hi: :hi:
]
Si cum mere mai fain cu apa minerala sau cu sifon!!  :rotfl: =)). Fanica mai fa si tu ordine in atelier, ca mintenas vine Dan si are motiv de ocara??[ am inteles ca va stiti de aceia imi permit]  ^:)^ [ citeste semnatura mea!! sau cum se cheama.] Acuma pe bune, eu nu am repros la ce am vazut facut de tine, si mor de necaz cand laud pe cineva, dar nu am alternativa!!! =)) =)). Sa fiti iubiti si sanatosi !!  :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

orbanstefan64

sanatate nea costica !!!!
la mine totul ii pe mere ...mere orice  :rotfl: :rotfl: :rotfl:...lucru cit cuprinde daca vine Dan il pun in primu rind la curatenie  :P fa te si dumneata, poate reusesti de o vizita si lauda ma dupa aia si nu de pe video  =)) =)) =))
sa fi sanatos si dumneta si sa auzim de bine si  de albine  :wink2:!!!!!!

Nea Costica din Buzau

Citat din: orbanstefan64 din Aprilie 04, 2012, 09:45:14 PM
sanatate nea costica !!!!
la mine totul ii pe mere ...mere orice  :rotfl: :rotfl: :rotfl:...lucru cit cuprinde daca vine Dan il pun in primu rind la curatenie  :P fa te si dumneata, poate reusesti de o vizita si lauda ma dupa aia si nu de pe video  =)) =)) =))
sa fi sanatos si dumneta si sa auzim de bine si  de albine  :wink2:!!!!!!
]
Hai ca-ti mai zic una cu meri [mergi, nu tu{Dar daca continui cu ,,dumneata'' ma nervezi]....... merinos!! =)) =)), sunt sigur ca o stiai d'a s-o stie si altii  [altele], pe bune  =)).
Fii atent, eu nu laud pe nimeni fac doar constatari, degeaba ai cu ce [investitie in aparatura] daca nu ai cu cine???  =)) :rotfl: =)) . ps ,,se-ntalneste munte cu munte dar om cu om!!'' Sa fii sanatos!! :hi:

 
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

orbanstefan64

hai sa nu ne mai inervam  dau eu : sampanie: aaaaaaa stiu demult ca se spune in loc de merinos meri in   p..... :rotfl: :rotfl:
na atunci...... merci pt constatari !!!!! :rotfl: :rotfl:
sa dea Dumnezeu sanatate si sa nu spunem niciodata ,niciodata :nod: :nod:
sanatate costica !!!!!!! : sampanie:

jonny_it

Scuze de intarziere dar vineri dimineata iti trimit aparatul.  :hi:

orbanstefan64


pharaonu75

#2153
Citat din: Nea Costica din Buzau din Aprilie 04, 2012, 08:53:56 PM
... Fanica mai fa si tu ordine in atelier, ca mintenas vine Dan si are motiv de ocara??...

Nea Costica, uite ca am venit si nu am de ce/pe cine sa ocarasc! =)) =))
Stefan este prietenul meu, este meserias in tot ce face... si un om foarte calculat si ordonat!
Dar cand ai multe comenzi de onorat, nu prea mai iti sta mintea si la aranjat prin atelier, freza cu freza, ciocan cu ciocan, piulita cu piulita, sau mai stiu eu ce aranjamente feng-shui! =))
Si cum am aflat ca Stefan are foarte mult de lucru in perioada asta, crede-ma ca sunt bucuros... si as prefera sa il stiu mereu incarcat de comenzi si cu dezordine in atelier, decat sa stea fluierand a paguba si sa aibe atelierul ordonat.

:hi: :hi: Sa fii sanatos Stefane, sa stii ca ai oricand un prieten si o usa deschisa la Slobozia si ca, in ciuda lui Nea Costica, nu iti reprosez nimic referitor la curatenia din atelier!
Sa te vad, Nea Costica... mai spune ceva! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

skypi_0040

Nea Costica, Fanel nu se supara daca dai o fuga pe la el si-l ajuti la curatenie si dupa ce termini dai o fuga si pe la mine, pentru ca si eu am uitat unde am pus matura.

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: skypi_0040 din Aprilie 06, 2012, 07:40:21 AM
Nea Costica, Fanel nu se supara daca dai o fuga pe la el si-l ajuti la curatenie si dupa ce termini dai o fuga si pe la mine, pentru ca si eu am uitat unde am pus matura.
Cum e vorba de la avatarul lui Nea Costica,nu aveti de ce sa va faceti griji :Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!! :hi:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

Nea Costica din Buzau

Salutare la toata lumea!!  :hi: Sunt la serviciu si n-am ce trebuie la mine, daca am timp diseara voi fii mai ,,expresiv'', ca s-l nervez iar pe Dan. Pana atunci ii dau canoana  =)) =)) [ are efect ca e post], sa citeasca de 10 ori ce a scris colegul KTA. Aluzia la curatenie am facuta strict la apa minerala si sifon pt ca unii consuma numai pepsi de la Privighetoarea  :rotfl: :rotfl:.Sfiti iubiti!!  :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

pharaonu75

Citat din: Nea Costica din Buzau din Aprilie 06, 2012, 01:37:05 PM
... pt ca unii consuma numai pepsi de la Privighetoarea  :rotfl: :rotfl:.Sfiti iubiti!!  :hi:

Pe vremea lu' impuscatu se gasea pepsi doar la Privighetoarea, acum se gaseste peste tot, dar parca la Privighetoarea aluneca mai bine pe gat, pentru ca acolo merg cu prietenii!
Stefan foloseste apa minerala pentru a stropi prin atelier, ca sa nu se faca praf, dar cum si-a facut un exhaustor, cred ca sticlele de apa minerala vor ramane amintire!

Ca sa fiu sincer, nici mie nu imi placeau acele sticle de apa minerala... scria in ungureste pe ele! :rotfl: =)) :rotfl: =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

#2158
privighetoarea avea la un moment dat niste privighetori de ......vai lume :wink2:
de apa minerala de care vb era si va ramine tot mereu made romania dar ...eu is traducator  =)) =)) =)) =))
Doamnea ajuta  si sanatate tuturor mai ales azi ca ii vinerea mare la unguri peste o saptamina va urez la fel pt ca eu sarbatoresc de doua ori ......asa ma m hotarit acum vreo citiva ani ... :wink: :wink: :wink:
  :hi: :hi: :hi: :hi:

POSTASUL

Citat din: orbanstefan64 din Aprilie 06, 2012, 04:33:34 PMmai ales azi ca ii vinerea mare la unguri peste o saptamina va urez la fel pt ca eu sarbatoresc de doua ori ......asa ma m hotarit acum vreo citiva ani ... :wink: :wink: :wink:
  :hi: :hi: :hi: :hi:
Fanele asa ai un avantaj ca te spovedesti de doua ori si vezi sai spui la parintele toate pacatele     ^:)^  :rotfl:  :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.