Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

final topitor ceara cu aburi ....nevopsit

jonny_it

Citat din: orbanstefan64 din Martie 02, 2012, 09:32:00 PM
final topitor ceara cu aburi ....nevopsit

Hmm, cred ca o sa vreau si eu unul  :)
Ce distanta este intre leatul de jos al ramelor si plasa de sarma?

tassevasi

 Excelent cazanelul , bravo. =D> =D>
   Aaa  vezi ca a ramas semnalizarea  dr  aprinsa la bic . :D
   Sa fi sanatos . :hi: :hi:

orbanstefan64

#2058
nu ti spun ca sa fi curios si ca sa comanzi unul =)) =)) dar totusi i ti spun ca sa nu zici ca fostul tau coleg de scoala ii .....????  4-5 cm ca sa aiva loc si bostina  :hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

#2059
Citat din: tassevasi din Martie 02, 2012, 09:57:22 PM
Excelent cazanelul , bravo. =D> =D>
   Aaa  vezi ca a ramas semnalizarea  dr  aprinsa la bic . :D
   Sa fi sanatos . :hi: :hi:
depinde de unde bate blizul ........sanatate tassevasi!!!! :hi: :hi: :hi:

jonny_it

Citat din: orbanstefan64 din Martie 02, 2012, 09:58:36 PM
nu ti spun ca sa fi curios si ca sa comanzi unul =)) =)) dar totusi i ti spun ca sa nu zici ca fopstul tau coleg de scoala ii .....????  4-5 cm ca sa aiva loc si bostina  :hi: :hi: :hi:

Cand am vazut ca incepi sa scrii "coleg" si "scoala" credeam ca imi raspunzi ce e ala halat apicol ..  :rotfl:

orbanstefan64

Citat din: jonny_it din Martie 02, 2012, 10:25:05 PM
Citat din: orbanstefan64 din Martie 02, 2012, 09:58:36 PM
nu ti spun ca sa fi curios si ca sa comanzi unul =)) =)) dar totusi i ti spun ca sa nu zici ca fopstul tau coleg de scoala ii .....????  4-5 cm ca sa aiva loc si bostina  :hi: :hi: :hi:

Cand am vazut ca incepi sa scrii "coleg" si "scoala" credeam ca imi raspunzi ce e ala halat apicol ..  :rotfl:
ma tu de iei de tatato da tu stii dupa 4 beri cei aia cabana apicola????? =)) =)) =))

jonny_it

Citat din: orbanstefan64 din Martie 02, 2012, 10:41:10 PM
Citat din: jonny_it din Martie 02, 2012, 10:25:05 PM

Cand am vazut ca incepi sa scrii "coleg" si "scoala" credeam ca imi raspunzi ce e ala halat apicol ..  :rotfl:
ma tu de iei de tatato da tu stii dupa 4 beri cei aia cabana apicola????? =)) =)) =))

Dupa 4 beri .. daca sunt fara alcool sigur o sa stiu ... daca sunt cu alcool nu mai gasesc nici o cabana de nici un fel  :rotfl:

Cand facem o intalnire a apicultorilor, acolo prin Ardeal pe undeva, Sighisoara/Mures/Cluj? .. daca tot se numerste apiardeal  :)

Asta asa dupa ce se incalzeste putin si ma intorc eu in tara, adica de la aprilie incolo.

orbanstefan64

#2063
am in plan asa ceva dar mai dureaza ceva vreme 
si cred ca ii bine sa se tina in sighisoara ,nici in mures nici in cluj.
:hi: :hi: :hi:

jonny_it

Citat din: orbanstefan64 din Martie 03, 2012, 07:10:25 AM
am in plan asa ceva dar mai dureaza ceva vreme 
si cred ca ii bine sa se tina in sighisoara ,nici in mures nici in cluj.
:hi: :hi: :hi:

Perfect!   :hi:

mape 48-petru manea

Stefane esti MESERIAS --cazanul este super  --sti sa faci si rachete sol-aer ? imi trebuie una stiu eu pentru ce  :razz:

orbanstefan64


milu56

Stefane vezi rama preferata de mine:

tassevasi

Acestea  ce au  d-l Milu ,le facem mult mai usor si nu se rup  acele  margini  de la  distantiere .

Ozzy

Salutare domnu ' tasse  :hi:
tot asa mi-am facut si eu niste rame dar imi era teama ca nu vor avea rezistenta in lipsa acelor frezari de la imbinare
acum am prins curaj vazand ca mai folosesc si altii