Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Citat din: orbanstefan64 din Februarie 09, 2012, 10:05:20 AM
pai m am gindit la un fund frumos la ce sa ma gindesc  =))
pina in prezent nu am avut probleme dar nu inseamna ca nu pot apare pe parcurs neprevazutele :uimit:
:hi: :hi: :hi:

Musai ca fundul la care te gandesti sa fie cu plasa... antivarroa!! :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

oare ce tratament av se foloseste la tipul asta de fund?????? =)) =))

pharaonu75

Trebuie lucrat cu taktikă! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


orbanstefan64

#1969
Citat din: Nea Costica din Buzau din Februarie 12, 2012, 01:09:53 AM
[Cat e de mare vecina... adica poza?  :rotfl:

(cati Kb ?)]
I-a sa vedem aici merge ? Mihaita nu fii si tu ot, ca esti ramnicean sarat  :yahoo_cry:, dea- l meu.
Nu vrea sa le ia mai Petrica, mai incerc..VICTORIEEEEEE!!  :yahoo_cry: ^:)^ =D>, Stii  care era treaba ; era o poza care nu accepta micsorarea, o s-o studiez. Multumesc pt incurajare, le-am demonstrat la ,,dusmani" ca eu ,,muncesc nu comentez"  :rotfl: =)) :rotfl: semneaza, razvan ungureanu!!!!!!!!!!!!!  :yahoo_cry: =D> :hi:
[/quote]


arata bine stupul iar ca sa schimbati de pe pat cald pe rece dupa cum am spus ii simplu sa avet spor in continuare  :hi: :hi:

POSTASUL

Citat din: orbanstefan64 din Februarie 12, 2012, 08:38:45 AM
oare ce tratament av se foloseste la tipul asta de fund?????? =)) =))
la tipul asta de fund merge cu varojetul , dar obligatoriu pipa de la varojet sa aibe minim 25 cm
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

teo

obligatoriu cu varojetu iar in loc de butelia de gaz ,o butelie sau doua de vin

relutu


Nea Costica din Buzau

#1973
Citatauthor=romikele link=topic=2602.msg101132#msg101132 date=1329004480]
Nea Costica,te tii de cioace   :D
La Profil, la Gen ai completat FEMEIE... asa e tanti?
Hai sa vedem daca iase, cum zice Mihaita. Ma eu nu am observat gresala asta, multumesc de ajutor, am rectificat  ^:)^ =D> A iesit, cine stie cunoaste  :hi: ps eu stiu ca unei tanti te adresezi cu, saru* mana!!!  :yahoo_cry: :rotfl: =)) Te tuc doctore ca mi-ai dat reteta corecta  =D>.
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

Nea Costica din Buzau

Multumesc Fanica!! Vroiam sa stiu de la tine, daca sa-l astup definitiv, sau provizoriu, e vorba de urdinisul gresit. Urdisul corect l-am facut, i-m montat si placa de zbor, cu balama, am facut si capacul, mai am de facut podisoarele, tabla pe capac ,ulei de in, vopsea si roiul. Sa fii sanatos impreuna cu cei dragi!!  :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

orbanstefan64

daca vreti sa incercati ambele sisteme(pat rece,pat cad) puteti sal astupati numai provizoriu.
Doamne ajuta!!!!!

orbanstefan64

#1976
azi in stupina -7 grade ,am ascultata albinutele. pina in prezent traiesc toate,!!!! Doamne multam!!!
iata si noi nascutii de sapt trecuta.
iernare usoara in continuare tuturor!!!!!!!!

POSTASUL

sunt tare frumosi , sa fie sanatosi  :nod:  sunt ai tai Fanele iezii??
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64

#1978
multumesc!
soacra mea ii patroana dar daca va vrea miere la vara ....... :razz:

pharaonu75

Citat din: POSTASUL din Februarie 12, 2012, 06:35:40 PM
... sunt ai tai Fanele iezii??

Iezii sunt ai caprei, nu ai lui Stefan! =)) =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube