Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

pai m am gindit la un fund frumos la ce sa ma gindesc  =))
pina in prezent nu am avut probleme dar nu inseamna ca nu pot apare pe parcurs neprevazutele :uimit:
:hi: :hi: :hi:

jonny_it

Citat din: mape 48 din Februarie 09, 2012, 09:01:14 AM
Stefane ai un fund super-----binenteles fund AV ( la ce va gandea-ti )
O intrebare de carcotas --- fiind facut f.exact  fara toleranta nu se va umfla din cauza umiditatii din atmosfera ?

De la umiditatea din atmosfera putin probabil, in special daca este dat la exterior cu ulei,vobsea,etc. De la umiditatea din stup aproape imposibil.
Problemele cu umiditatea deobicei sunt la podisoare, capace  :)

skypi_0040

Da Fanele, ai grija cu fundul , sa-l ungi cu ulei ca sa nu se umfle de la nenorocita asta de vreme. =)) =)) =))

Nea Costica din Buzau

[
Citat din: orbanstefan64 din Februarie 09, 2012, 10:05:20 AM
pai m am gindit la un fund frumos la ce sa ma gindesc  =))
pina in prezent nu am avut probleme dar nu inseamna ca nu pot apare pe parcurs neprevazutele :uimit:
:hi: :hi: :hi:]
Ma otule, eu te stiam de om serios  :uimit: unde te gandesti tu, tot acolo si eu.   ^:)^ exemplu de neprevazute... ai?  :rotfl: =)) :rotfl:  :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

orbanstefan64

Citat din: skypi_0040 din Februarie 11, 2012, 09:25:43 PM
Da Fanele, ai grija cu fundul , sa-l ungi cu ulei ca sa nu se umfle de la nenorocita asta de vreme. =)) =)) =))
dau bine cu alifie  =)) =)) =))

orbanstefan64

#1955
Citat din: Nea Costica din Buzau din Februarie 11, 2012, 09:30:39 PM
[
Citat din: orbanstefan64 din Februarie 09, 2012, 10:05:20 AM
pai m am gindit la un fund frumos la ce sa ma gindesc  =))
pina in prezent nu am avut probleme dar nu inseamna ca nu pot apare pe parcurs neprevazutele :uimit:
:hi: :hi: :hi:]
Ma otule, eu te stiam de om serios  :uimit: unde te gandesti tu, tot acolo si eu.   ^:)^ exemplu de neprevazute... ai?  :rotfl: =)) :rotfl:  :hi:
stii ce fac oamenii seriosi   :lol:
unde ai umblat nea costica la deszapeziri?????? =)) =))

POSTASUL

Citat din: orbanstefan64 din Februarie 11, 2012, 09:37:02 PM
Citat din: Nea Costica din Buzau din Februarie 11, 2012, 09:30:39 PM
[
Citat din: orbanstefan64 din Februarie 09, 2012, 10:05:20 AM
pai m am gindit la un fund frumos la ce sa ma gindesc  =))
pina in prezent nu am avut probleme dar nu inseamna ca nu pot apare pe parcurs neprevazutele :uimit:
:hi: :hi: :hi:]
Ma otule, eu te stiam de om serios  :uimit: unde te gandesti tu, tot acolo si eu.   ^:)^ exemplu de neprevazute... ai?  :rotfl: =)) :rotfl:  :hi:

unde ai umblat nea costica la deszapeziri?????? =)) =))
daa la dezapezirii la vecina  :roll:  :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

Nea Costica din Buzau

Pai incerc sa raspund; am avut nepot pauza pc, am facut un cat pt un corp ce urma sa ma laud cu el, ca fiind primul stup facut de mine  :surprised:, dar.....i-am facut urdinisul pt pat cald  :yahoo_cry:, si azi i-am mai facut unul, si sunt in dilema ce fac cu primul  :uimit: [ tu ce zici?], nu stiu ce se intampla cu forumul??, in rest, vezi de pe ecranele tv, despre vreme si vremuri. cu respect C.B.  :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

orbanstefan64

#1958
nu i problema se poate modifica baga dumneata niste poze sa vad putin ce ai facut ca sa am motiv de reclamatii =)) =))
eu inca is satul si de vreme si de vremuri   :sad:

Nea Costica din Buzau

Ma lenesilor ma, ce e rau sa-i frezez zapada lu vecina?? :wink2: Ia uitati-va aici ma, ce harnicie la mine .!!  :yahoo_cry: pune-ti si voi poze.....cu ..vecina!! nici vecina nu aveti,....saracilor!!  :rotfl: =)) :rotfl: =)) Nu-mi primeste poze, da va arat eu voua!!! :yahoo_cry: ^:)^ =D> :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

romikele

Cat e de mare vecina... adica poza?  :rotfl:

(cati Kb ?)

Nea Costica din Buzau

#1961
CitatCat e de mare vecina... adica poza?  :rotfl:

(cati Kb ?)
I-a sa vedem aici merge ? Mihaita nu fii si tu ot, ca esti ramnicean sarat  :yahoo_cry:, dea- l meu.
Nu vrea sa le ia mai Petrica, mai incerc..VICTORIEEEEEE!!  :yahoo_cry: ^:)^ =D>, Stii  care era treaba ; era o poza care nu accepta micsorarea, o s-o studiez. Multumesc pt incurajare, le-am demonstrat la ,,dusmani" ca eu ,,muncesc nu comentez"  :rotfl: =)) :rotfl: semneaza, razvan ungureanu!!!!!!!!!!!!!  :yahoo_cry: =D> :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

romikele

Nu stiu care din noi doi e "ot"  :razz:
vezi ca sarisi peste DSC00797..JPG  :wink2: ... sau acolo se vedea vecina si nu vrei sa ne-o arati  =))

Vezi ca la citate nu le prea nimeresti :P

Trebuie sa fie cam asa:

[quote] ...textul citat... [/quote]
... text raspuns ...

Nea Costica din Buzau

Citat din: romikele din Februarie 12, 2012, 01:20:18 AM
Nu stiu care din noi doi e "ot"  :razz:
vezi ca sarisi peste DSC00797..JPG  :wink2: ... sau acolo se vedea vecina si nu vrei sa ne-o arati  =))
Hai  sa va spun o faza ; eu sunt aici de 9 ani si ceva, [Dzeu e sus si vede tot], eu [noi] sunt [em] singurul care am apa curenta [si calda pemanent], si i-am rugat sa sape ca le instales eu apa gratis, nu au dorit si acuma vin cu galetile dupa apa, ca le-a inghetat instalatiile.
Eu cantam azi [cu toate ca erau mai multe varsnice {sa fie sanatoase};
De-as avea fantana-n-curte,
As avea mandrute multe!?
Si Lili mi-a zis, uite ca ai!!  :rotfl: =)) :rotfl: :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

romikele

Nea Costica,te tii de cioace   :D
La Profil, la Gen ai completat FEMEIE... asa e tanti?