CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: Porfy66 din Octombrie 27, 2011, 05:48:45 PM
Citat din: romikele din Octombrie 26, 2011, 07:09:22 PM
:happy_birthday: Porfy66 & zbye
:birthday: : sampanie: : sampanie: : sampanie: :birthday:

Multumesc mult !!!! Sampania  : sampanie: si  :beer: le dau cu prima ocazie!  :thanks: :thanks: :thanks:
LA MULTI ANI...


prima ocazie... e .... sambata la targ la galati
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

bee_lover


stupar

Multumesc pt.urari!Azi inplinesc 64 ani!Cu acest prilej va trimit  :birthday: : sampanie: :beer: :coffee:Pacat ca santem departe din diferite locatii ale tarii si nu avem posibilitate sa ciocnim un pahar de aniversari.Avem noroc cu internetul prin care ne-am cunoscut si tinem legatura intre noi si formam o familie. =D> =D>

Adrian Roman

Pentru toti sarbatoritii, cu intarziere(si cu zcuzele de rigoare :beer:), multa, multa, multa, multa sanatate, ca-i mai buna decat toate ! : sampanie: :bzz: %%-

POSTASUL

A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

stupar

Ma aflu la spital.maine ma opereza la prostata

mape 48-petru manea


stefan1

Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

adita


Sanatate si totul sa se termine bine cu ajutorul lui D-zeu!

bee_lover


valter

Maine RRA(RADIO ROMANIA ACTUALITATI-un prieten fidel mie) implineste 83 de ani. Cu gandul ca fiecare din cei ce cititi acest posta sa aveti parte de cel putin varsta radioului national va rog sa-mi permiteti sa-i urez la ''cati mai multi ani de impartialitate in a ne informa si patos de a ne distra'' pe campia tarisoarei noastre ROMANIA...nume ce'l poatra si acest radiou.

Cu RRA petrec 180 de zile de pastoral.
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

pharaonu75

La multi ani RRA... iar tu Valter, sa scrii pe aici si cand vei ajunge la aceiasi 83 de ani!!
: sampanie: :birthday: : sampanie:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stupar

Multumesc pentru urari de bine,am trecut cu bine operatia cu lasser in trei zile se curata urina si la 5 zile ma extreneaza.Medicii din Tg-Mures sant dotate cu utilaje de ultima generatii.Prin aceasta operatie avantajul este ca nu cere nici un pansament,ca nu este nici o plaga descisa si se vindeca repede.La operatii clasica vindecarea dureaza 2-3 saptamani si necesita pansare zilnica. :hi: :hi:

Bătrânul


pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube