lectii si informatii utile www.lectiiapicultura.ro

Creat de iosifpascu, Februarie 06, 2016, 06:27:10 PM

« precedentul - următorul »

iosifpascu

Te rog sa vizitezi pagina mea pentru a descoperi taina apiculturii moderne.

www.lectiiapicultura.ro

Pasiunea ta poate deveni o afacere profitabila.

www.lectiiapicultura.ro

roi_ag



bucovineanu

Ar fi bine sa inveti a vorbi si scrie corect limba romana inainte de a da lectii altora.

bio

Citat din: iosifpascu din Februarie 06, 2016, 06:27:10 PM
Te rog sa vizitezi pagina mea pentru a descoperi taina apiculturii moderne.

www.lectiiapicultura.ro

Multumim de invitatie !...Asteptam continuuarea a ce doresti sa realizezi. Sunt ochi si urechi .

.
Citat din: roi_ag din Februarie 06, 2016, 06:53:17 PM
Skolko ?

"GRATUIT!!

Lectii De Apicultura Pe Email!

Aboneaza-te pentru a primi gratuit lectii de apicultura"--  =D>

tinumaftei

Citat din: iosifpascu din Februarie 06, 2016, 06:27:10 PM
Te rog sa vizitezi pagina mea pentru a descoperi taina apiculturii moderne.

www.lectiiapicultura.ro
RECLAMA MASCATA!!

bio

... Hai nea Tinu,  poate nu este reclama...... il indemn pe noul nostru coleg Iosif Pascu  a-si face si vreo PAGINA PERSONALA aici pe Forum sa ne arate cum sta treaba cu tainele apiculturii moderne .

Iosif draga, ne-ar bucura daca ti-ai face o pagina personala .... gasesti loc pentru PAGINA PERSONALA la adresa http://forum-discutii.apiardeal.ro/index.php?board=38.0 ... si acolo ne poti arata la modul simplu  cum sta treaba cu apicultura moderna .

tinumaftei

Citat din: bio din Februarie 06, 2016, 10:05:45 PM
... Hai nea Tinu,  poate nu este reclama...... il indemn pe noul nostru coleg Iosif Pascu  a-si face si vreo PAGINA PERSONALA aici pe Forum sa ne arate cum sta treaba cu tainele apiculturii moderne .
"Am niste prieteni foarte buni de familie care detin cunostinte foarte vaste si au o experienta foarte mare in cresterea albinelor, si anual ei scot minim 10 tone de miere, aproximativ 200 de kg de miere pe familia de albine, asta inseamna ca un stup are aproximativ 7-8 caturi de ½ cu rame de jumatate pline de miere. Imi povesteau la un moment dat cum in timpul culesului puneam un cat plin cu rame necrescute si in cateva ore erau toate crescute si astepta sa le umple cu miere." citat din site la care se face reclama!
.... si eu cred, dar a gresit tara!!