skypi_0040

Creat de skypi_0040, Octombrie 30, 2011, 08:26:57 AM

« precedentul - următorul »

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: bee_lover din Aprilie 07, 2012, 08:47:36 AM
Si eu vreau asa o iepuroaica...  :hi:  :)
Cred ca despre asa o iepuroaica e vorba,nu?
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

skypi_0040

Cataline esti pe aproape. A mea era mai blonda si cu plamanii mari. =)) =)) =))

jonny_it

Citat din: skypi_0040 din Aprilie 06, 2012, 11:19:37 PM
Mai baieti , ia uitativa ce mi-a adus mie iepurasul, pentru ca am fost baiat cuminte.  :yes: Visurile mele incep incet, sa devina realitate.  Sper sa am o mana sigura :bzz:

Oo, frumos ce marca este si daca nu sunt indiscret cat costa?

beekeeper to be

Daca nu ma inseala ochii pare sa fie ultimul model al domnului Peter Schley, tot ce e in fotografii costa undeva la 1.667 de € +TVA(19%) fara transport, asta era undeva prin 2009....

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: skypi_0040 din Aprilie 07, 2012, 03:17:36 PM
Cataline esti pe aproape. A mea era mai blonda si cu plamanii mari. =)) =)) =))
Aha,cred ca asta e !!! =D> :)
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

cili

Doamne, iarta-ne pacatele,( pana facem altele) !!! Dar cine nu si-ar dori sa jupoaie un astfel de iepuras !!!

jonny_it

Citat din: cili din Aprilie 07, 2012, 09:52:24 PM
Doamne, iarta-ne pacatele,( pana facem altele) !!! Dar cine nu si-ar dori sa jupoaie un astfel de iepuras !!!

Eu prefer sa fie cu piele ... nu sunt atat de sadic  :rotfl:

Adrian Roman

...si nu ne du in ispita, ca mergem noi si singuri ..  =))

skypi_0040

Cataline, de unde ai o poza cu iepuroaica mea? Poartate frumos ca nu se stie.

skypi_0040

Citat din: jonny_it din Aprilie 07, 2012, 08:01:41 PM
Citat din: skypi_0040 din Aprilie 06, 2012, 11:19:37 PM
Mai baieti , ia uitativa ce mi-a adus mie iepurasul, pentru ca am fost baiat cuminte.  :yes: Visurile mele incep incet, sa devina realitate.  Sper sa am o mana sigura :bzz:

Oo, frumos ce marca este si daca nu sunt indiscret cat costa?
Este de la Dr Schley, si a costat inclusiv TVA si transport 2086 de euroi. Face insa aceeasi treaba ca si ala al tau. Sa fim sanatosi si sa lucram cu ele.  :hi:

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: skypi_0040 din Aprilie 07, 2012, 10:08:18 PM
Cataline, de unde ai o poza cu iepuroaica mea? Poartate frumos ca nu se stie.
Am poza de la sora geamana a ei, a trecut astazi pe la mine,da cadoul mi-l trimite prin fan curier,dar nu o stat foarte mult deoarece era sotia acasa si cred ca ramanea iepuroaica  fara codita... :rotfl:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: skypi_0040 din Aprilie 07, 2012, 10:15:01 PM
Citat din: jonny_it din Aprilie 07, 2012, 08:01:41 PM
Citat din: skypi_0040 din Aprilie 06, 2012, 11:19:37 PM
Mai baieti , ia uitativa ce mi-a adus mie iepurasul, pentru ca am fost baiat cuminte.  :yes: Visurile mele incep incet, sa devina realitate.  Sper sa am o mana sigura :bzz:

Oo, frumos ce marca este si daca nu sunt indiscret cat costa?
Este de la Dr Schley, si a costat inclusiv TVA si transport 2086 de euroi. Face insa aceeasi treaba ca si ala al tau. Sa fim sanatosi si sa lucram cu ele.  :hi:
Sa le folositi sanatosi si poate o sa ne aprovizionati si pe noi cu regine...Pace! :bravo:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

skypi_0040

Am fost la stupina si am facut un control. Stupii sunt foarte buni dar am o mica problema. Datorita faptului ca a fost coldura prea mare, a inflorit salcamul prea devreme. Nu-mi amintesc sa fi prins o astfel de situatie ca salcamul sa infloreasca o data cu rapita. :nono: Am mult puiet eclozat dar daca mai aveam putin ragaz sa devina si caratoare era mai bine. In cazul asta o sa am stupi beton dupa ce se termina salcamul. Asa cum este , macar sa fie timpul frumos ca de nu, o sa-mi oua matcutele mele si in buzunare. :P

marius_vfp

salut, anul acesta se zice ca vor merge bine roii mergem pe divizare
spor
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

orbanstefan64

putina miere sa ne lingem pe degete dupa care divizare ca sa nu mai avem treaba cu scara si cu cataratu :hi: :hi: :hi: