skypi_0040

Creat de skypi_0040, Octombrie 30, 2011, 08:26:57 AM

« precedentul - următorul »

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: marius_vfp din Martie 30, 2012, 10:28:59 PM
jenica in caz de deces esti pasibil de multi ani la racoare , deci nu merge , multe dintre mijloacele enumerate mai sus duc catre acelasi loc "facultate"  mai multi caini bine dresati astfel incat sa nu manance decat de la tine , astfel riscul e mai mic sa fie otraviti , problema e ca acei caini pot fi usor omorati de hoti prin impuscare , cel mai bine parerea mea trebuie stat la panda macar 2 -3 luni la rand , apoi prinsi hotii , luati cu paru, rupte efectiv mainile si picioarele , intoarse la ceafa sa nu mai poata nici nenea doctorul sa le mai puna la loc si se lecuiesc , asta dupa ce in prealabil sau facut multe sesizari la politie declaratii peste decalaratii , daca politia nu rezolva cazul  declari ca daca prinzi hotul ii vei cosmetiza putin figura in buletin .
spor la ciomageala
E buna si ciomageala,dar parca e destul de greu sa stai tot acest timp la panda, eu zic ca ceva senzori de miscare,EKIPA de interventie care este alertata de miscare,vin baietii veseli si bucurosi cand gasesc pe cineva acolo i-i ia ca din oala,de mai fac si ei antrenament pe aia si nu trebuie sa stai stresat sa nu dormi noptile,vii doar la constatare,eu asa a-si face,parerea mea,Pace!
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

marius_vfp

e buna si vatianta ta katalin , e bine de pus cativa senzori de miscare care declanseaza un dispozitiv de fotografiat (in inflarosu pe timp de noapte ca sa nu se vada blitzul )ca sa fie si dovezi la politie sau judecator , vin baietii dai ciomageala buna rupte membre apoi suni la 112 sa vina politia si salvarea sa ridice victimele  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

e foarte important sa suni la 112 nu te duci direct la politie , inspectoratul de urgenta are niste rapoarte de facut si politia la fel, da cu subsemnatul, daca te duci la politie si politistul e mama in mana cu hotul risti sa iti iei trosneala la politie , cel mai bine chemi politia la fatza locului , victima sa fie bine imobilizata pe terenul tau in proprietatea ta nu pe drum sau in alta parte ,poze cat mai multe posibil , iar declaratiile sa fie facute pe pozitie nu la sediu politiei , si minim sa fie luati si cativa martori din zona vecini . si o sa vedeti ca daca apoi mai vin la furat le trece lor de albine .
spor la treaba
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: marius_vfp din Martie 31, 2012, 09:32:08 AM
e buna si vatianta ta katalin , e bine de pus cativa senzori de miscare care declanseaza un dispozitiv de fotografiat (in inflarosu pe timp de noapte ca sa nu se vada blitzul )ca sa fie si dovezi la politie sau judecator , vin baietii dai ciomageala buna rupte membre apoi suni la 112 sa vina politia si salvarea sa ridice victimele  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

e foarte important sa suni la 112 nu te duci direct la politie , inspectoratul de urgenta are niste rapoarte de facut si politia la fel, da cu subsemnatul, daca te duci la politie si politistul e mama in mana cu hotul risti sa iti iei trosneala la politie , cel mai bine chemi politia la fatza locului , victima sa fie bine imobilizata pe terenul tau in proprietatea ta nu pe drum sau in alta parte ,poze cat mai multe posibil , iar declaratiile sa fie facute pe pozitie nu la sediu politiei , si minim sa fie luati si cativa martori din zona vecini . si o sa vedeti ca daca apoi mai vin la furat le trece lor de albine .
spor la treaba
Asa-i cu martorii e foarte important sa ai, mai ales la mine in zona daca aud ceva galagie si pe la cotetul de gaini ies vre-o doi,trei vecini si numai decat de sunat la 112,asa procedeaza si cei de la interventie rapida...Pace! :hi:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

jenica67

     Unde scrie ca antifurturile sunt interzise ?  Ce daca iau ceva tepi in iei si stau pe acolo o perioada de revenire, care e problema ta ? Pai nu-i mai bine la americani, ca daca ii prinzi la furat, ii pusti si ai terminat ? Sau la chinezi, ca le taia mana ? La noi nimeni nu face nimic, ca fura hotii, pai unde o sa ajungem asa ?? Nu cred ca daca ii omoara pe acolo ceva automate, esti tu vinovat. Care este vinovatia ta ? Ca iti aperi munca ? Ei au toate drepturile si tu nici unu ??  Nu cred ca legea este pentru oamni cinstiti in tara asta, daca asa judecam.
Ar fi simplu, daca nu ar fi asa de complicat, sau ne pare numai noua ?

marius_vfp

domnule jenica te aprinzi cam tare , eu la fel asi proceda ca si dumneavoastra , da nu cu pusca , scapa usor nu simte durerea , arsi pe rug si tot usor e , pusi la munca silnica batuti cu biciul ud legati cu lanturi de picioare sa nu scape si dat tarnacopul panai rupe coada ,
dar dar dar, sa nu uitam legile actuale ala romaniei incurajeaza hotia si pe cel care o practica , daca bagi automate in curte sau curent electric pe gard, si moare vreunul  te asigur eu ca faci facultate pan la loc comanda .  :hippo:
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: jenica67 din Martie 31, 2012, 09:31:14 PM
     Unde scrie ca antifurturile sunt interzise ?  Ce daca iau ceva tepi in iei si stau pe acolo o perioada de revenire, care e problema ta ? Pai nu-i mai bine la americani, ca daca ii prinzi la furat, ii pusti si ai terminat ? Sau la chinezi, ca le taia mana ? La noi nimeni nu face nimic, ca fura hotii, pai unde o sa ajungem asa ?? Nu cred ca daca ii omoara pe acolo ceva automate, esti tu vinovat. Care este vinovatia ta ? Ca iti aperi munca ? Ei au toate drepturile si tu nici unu ??  Nu cred ca legea este pentru oamni cinstiti in tara asta, daca asa judecam.
Cred ca va referiti la asa ceva ca in video urmator  =))
Nutshot Booby Trap in Door
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

marius_vfp

salut, leatzul ala trebuia pus mai sus sa-l trosneasca in moaca era mai bine , banuiesc ca in film nu s-a folosit pentru hoti ci pentru colegii de clasa care trantesc usa de la intrare  :hi:
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

jenica67

    E buna si inaltimea asa, numai sa aiba ceva cuie batute si sa iese pe partea cealalta, sa scarga coaja la oua, cand loveste. Acum pot fi si mai multe.
Ar fi simplu, daca nu ar fi asa de complicat, sau ne pare numai noua ?

KTA-APIDORNA - Ski

Aici in video e folosit pentru colegi de clasa,eu am luat-o doar ca si exemplu,iar daca ar fi mai multe capcane din alea amplasate sa nu stii de unde te loveste eu zic ca-s ok,saracii hoti  =)) sunt sigur ca a doua oara n-o mai fac,si-or bagat mintile in cap...etc,Pace! %%-
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

skypi_0040

#219
Mai baieti , ia uitativa ce mi-a adus mie iepurasul, pentru ca am fost baiat cuminte.  :yes: Visurile mele incep incet, sa devina realitate.  Sper sa am o mana sigura :bzz:

skypi_0040

Si asta mi-a adus-o ca sa le despaduchesc

orbanstefan64

asta da iepuras  :bravo: :bravo: :bravo:
sa le folosesti sanatos !!!!!
:hi: :hi: :hi:

KTA-APIDORNA - Ski

Ooooo! Inseamna ca ai fost cuminte.... si eu am fost da nu mi-a adus inca asa ceva,poate pana de pasti o sa treaca si pe la noi, Sa le folosesti sanatos !!! :yes: :bravo:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

skypi_0040

Sincer sa fiu , era iepuroaica :P :P :P dar am fost cuminte..!!

bee_lover

Si eu vreau asa o iepuroaica...  :hi:  :)