skypi_0040

Creat de skypi_0040, Octombrie 30, 2011, 08:26:57 AM

« precedentul - următorul »

skypi_0040

Ca in fiecare an cand se apropie primavara creste stresul.

tassevasi

#136
  Domnuleee, ce faci acolooo,timplaeie de ara  ori pt un ban in plus .
          Excelent ce se vede ,si sa nu spui ca le-ai facut singur , parca nu a-si crede ca sunte-ti in stare de asa performanta ,(asta-i lucru in echipa ) :D
  Felicitari ,alte "miini de aur" =D> =D>
   Sanatate va doresc ,vad ca spor e destul .
    Numai bine . :hi: :hi:

cristi ciuc

Mie mi-ar place să am stresul lui Skypi :nod: :nod: :nod: :nod: =D>

orbanstefan64

intr adevar stresant  :P
spor la treaba Doamne ajuta!!!!

bismark

      Mai vericule pai la ce faci acolo se numeste avere pai cui o lasi musai sa pui de un mostenitor. Ca neamu -i neam de jeaba toti vor. No cu mult respect.
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

pharaonu75

Are o mandrete de mostenitor...
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

skypi_0040

Va salut colegi de breasla...!!!
Bine ca a venit si sfarsitul de saptamana ca sa-mi mai odihnesc oasele :yahoo_cry: si totodata sa mai bat in taste si sa mai actualizez rubrica mea.  :yes:
Am mai terminat o comanda frumusica, de care sunt mandru pentru ca imi place cum a iesit.  De luni o iau de la capat si incep la alte comenzi . Va pun cateva poze . :P

teo

#142
 :bravo: NOTA 10 cu felicitari

orbanstefan64

esti cam zgircit cu notele :smile: eu zic ca ii de nota 11 :bravo: :bravo:
:hi: :hi: :hi:

tassevasi

  Domnuleee, scoate-ti ca pe banda rulanta .
  Ati mutat fabrica de stupi in gospodarie  !
  Bravo acum e momentul . =D> =D>
  Numai bine  si sa fi-ti sanatos . :hi: :hi:

cili

Acolo e industrie, nu gospodărie ! Să iţi dea Domnul clienţi serioşi  şi la pungă groşi !

skypi_0040

Am clienti , multumesc lui Dumnezeu, si majoritatea sunt seriosi. In general apicultorii sunt oameni seriosi , cu mici exceptii. Exceptiile insa nici nu le bagam in seama.  :D

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: skypi_0040 din Noiembrie 20, 2011, 08:21:32 PM
Astazi am fost sa topesc niste rame, si am mai facut o poza de la coliba mea cu veranda deschisa :D
Aragazul nu-i spalat pentru ca femeia de serviciu este in concediu :D
Am o intrebare Mihai, topitorul de ceara e din inox, ca asa pare si cum e in interior forma, seamana cu al meu???
Topitorul de ceara cu aburi ( By KTA)
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: skypi_0040 din Martie 05, 2012, 10:53:29 PM
Am clienti , multumesc lui Dumnezeu, si majoritatea sunt seriosi. In general apicultorii sunt oameni seriosi , cu mici exceptii. Exceptiile insa nici nu le bagam in seama.  :D
Si eu am sa ma inscriu mai indata la o comanda, felicitari pentru cea ce realizati tu si colegii, sa fiti sanatosi si sa ne stim de bine!!! :beer: :beer: :beer: :bravo:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

skypi_0040

Salut Cataline, intradevar topitorul este din inox, dar putin altfel decat al tau , insa principiul este acelasi. Ma bucur ca-ti plac stupii pe care-i construiesc eu.  Comenzile le asteptam cu interes :D