Bine v-am găsit!

Creat de calmusdaniel, Noiembrie 13, 2013, 06:09:57 PM

« precedentul - următorul »

Cristel

Daniel, vezi ca am senzatia ca izmenele sunt pe la alt topic, fundul plin vs. fund AV... :rotfl:
"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

pharaonu75

Citat din: calmusdaniel din Martie 30, 2015, 02:33:33 PM
Bre nea Romikele,ce-ai avut cu izmenele mele,de le-ai sters?v-am jignit cu ceva? :hi:

Nu le-am sters, pentru ca erau curate... =))
Am mutat eu toata discutia la "fund fix vs. fund antivarroa", pentru o mai buna organizare a discutiilor si a nu-ti polua topicul de prezentare.

http://forum-discutii.apiardeal.ro/index.php?topic=4092.msg211582#new
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

RazvanTi

rau ai ajuns faraoane...
cu izmenele altora?!?!?!?  :lol:
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

apimat

Buna ziua,
Va rog sa puneti mai multe poze cu podisorul.
Multumesc.

romikele

Citat din: calmusdaniel din Martie 30, 2015, 02:33:33 PM
Bre nea Romikele,ce-ai avut cu izmenele mele,de le-ai sters?v-am jignit cu ceva? :hi:
Zau daca am avut ceva cu ele... azi noapte am fost la servici, iar cum am ajuns acasa au venit meseriasii ca sunt in curatenie, abia acum am intrat pe forum... dar aveam de gand sa fac exact ce a facut pharaonul, era pacat de topicul de prezentare sa fie poluat cu alte subiecte.

Avem pretentia ca suntem in stare sa purtam un dialog civilizat, chiar daca unele idei sunt contradictorii, asa ca ce motiv aveam sa sterg din postari?  :wink2:

calmusdaniel

.

Ionut Ursachi

Va salut domnule Daniel ! De unde putem cumpara acel sistem de prindere a corpurilor ?
"O, nebune om pana cand te vei afunda  si ca o albina vei aduna bogatia ta , care degrab va pieri ca praful si cenusa ? Ci cauta mai vartos imparatia lui Dumnezeu ."
    Multa sanatate si respect !

calmusdaniel

De la depozitele de materiale de constructii,se folosesc la tavanele false. :hi:

romikele

Stupii sunt foarte frumosi, sa-i stapanesti sanatos si cu folos!  :hi:

Florin94

Lasa ca va bag si eu cateva cu noile mele lazi vopsite , sa vedeti cu estetica si culorile ce talent am  ,,,, acum mai ramane ca si in stup sa fie la fel de bine precum in exterior :):bzz: :bzz: :bzz:

calmusdaniel

Citat din: Florin94 din Martie 30, 2015, 09:12:05 PM
Lasa ca va bag si eu cateva cu noile mele lazi vopsite , sa vedeti cu estetica si culorile ce talent am  ,,,, acum mai ramane ca si in stup sa fie la fel de bine precum in exterior :):bzz: :bzz: :bzz:
Florine abia astept sa-i vad,cred ca sunt frumosi,dar ai grija cu apilarnilul nu-i de gluma nea Bio te invata la prostii! =)) =)) =))

calmusdaniel

Citat din: romikele din Martie 30, 2015, 08:41:24 PM
Stupii sunt foarte frumosi, sa-i stapanesti sanatos si cu folos!  :hi:

Multumesc frumos!Sa dea Dumnezeu sa fie un an bun pt toata lumea! :hi:

ionut vlv

sa va traiasca ajutorul si sa-i puneti cat mai curand dalta in mana!
stupii arata bine,prea bine.parca-s blocurile ANL. :razz:
cu genul acela de suporti(picioare) nu ati avut neplaceri niciodata?
hai,sa-i vedem si populati!
se zice ca fiecare om are doua vieti.pe a doua incepe sa o traiasca in momentul cand isi da seama ca are numai una.

calmusdaniel

Cum eu l-am urmat pe bunicul meu,asa sper ca va prinde drag si nepotelul meu si deja i-am cumparat un costumas de apicultor.
Suportii sunt f buni si nu am avut niciodata probleme cu ei,am sa populez stupii in curand numai vremea sa ma lase ca am f mult de lucru. :hi:

bio

Citat din: calmusdaniel din Martie 30, 2015, 09:19:20 PM
Citat din: Florin94 din Martie 30, 2015, 09:12:05 PM
Lasa ca va bag si eu cateva cu noile mele lazi vopsite , sa vedeti cu estetica si culorile ce talent am  ,,,, acum mai ramane ca si in stup sa fie la fel de bine precum in exterior :):bzz: :bzz: :bzz:
Florine abia astept sa-i vad,cred ca sunt frumosi,dar ai grija cu apilarnilul nu-i de gluma nea Bio te invata la prostii! =)) =)) =))

Te-am auzit.... :wink2: