iulian61

Creat de iulian61, Decembrie 10, 2012, 08:14:57 PM

« precedentul - următorul »

iulian61

Numele meu este Iulian Serban nascut in com Izvoru jud Arges,absolvent de liceu in 1980,fost angajat la Autoturisme Colibasi in sectia motor actualmente pensie de invaliditate.Am inceput apicultura in 2002 cu 2 familii si in prezent detin 90 familii.Domiciliul actual in com Dobresti jud Arges

tassevasi

 Bine ai venit pe  Apiardeal Iulian
Ai 10 ani de api,inceput bun si final  iti doresc de ordinul sutelor   , bravo .
  Sanatate si numai bine ,

:bravo:

iulian61

Multumesc pt urari , va doresc sanatate si noroc ,sarbatori fericite si familii sanatoase in primavara.Cu respect Iulian

abeja

Bine  ai  venit pe  forum  si  spor  la munca. :hi: :hi:

pharaonu75

Bine ai venit printre noi!  :hi:

Te asteptam cu poze, filme, sfaturi...
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

iulian61

Cateva poze de la fs

iulian61

poze

cazacu marius

macin-Tulcea

pharaonu75

Vad ca lucrezi pe ME!
Asta inseamna ca va trebui sa te "stoarcem" de informatii, pentru ca pe forum sunt putini cei care au in exploatare astfel de stupi! :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

iulian61

poze de pe vatra

iulian61

Nu sunt ME,corp 1/1 de 10 rame si cat 1/2 cu rame de 45 mm incepand di acest an intercalate cu rame normale

niculita

Bun venit printre noi,succes.Bafta multa si iernare usoara!!!!!! :hi: :coffee: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

iulian61

vatra stupinei intro zona superba

pharaonu75

Citat din: iulian61 din Decembrie 10, 2012, 09:32:10 PM
Nu sunt ME,corp 1/1 de 10 rame si cat 1/2 cu rame de 45 mm incepand di acest an intercalate cu rame normale

Am vazut poza cu ARO si m-a indus in eroare bara de jos, de la stelajul pentru stupi! :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

dorindafi

salutare  :hi:
,, pensie " , din ce cauza ?
CODUL  e   LEGEA
         0763650092