pune-ti gratiile ca vin soriceii

Creat de skypi_0040, Octombrie 20, 2011, 08:13:45 PM

« precedentul - următorul »

alexutu

00007

cristifader

tare.

la asa un exemplar cu fitnessul la zi, ar fi si pacat sa moara sanatos... :)

Oare daca le face o sala de fitnes sau macar un site de socializare (un chitz-book) nu s-ar lasa de trait in real prin stupi, si si-ar incepe o noua viata virtuala...   

orice asemanare cu realitatea....

dorindafi

skypi , unul ca ala bate pisica de-o gasesc dracii  =))
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

pharaonu75

Cred ca face si un skandenberg cu stuparul daca incearca sa se dea la el! :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

skypi_0040

  Se mentine sanatos tragand de fiare. Nu are voie sa oboseasca , ca-si prinde gatul in aparatul de fitnes.  =)) =)) =))

pharaonu75

Eu as spune ca nu trage de fiare, ci le impinge! =)) =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

dorindafi

CODUL  e   LEGEA
         0763650092

skypi_0040

Am mai prins unul care-si lua la revedere de la prietena lui.

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: skypi_0040 din Octombrie 20, 2011, 08:13:45 PM
Recolta bogata si cred ca daca nu-i prindeam eu atacau ei stupii. Nu am scapat nici unul  :yes: Au mancat doua pisici pe saturatelea de am crezut ca li se apleaca.
uau ce colectie interesanta,asta imi aminteste de o toamna din copilaria mea pe vremea cand cultivam cartofi si la urma la dadeam foc la crestele uscate,iar cand le-am ridicat cu furca or inceput sa fuga ca din pusca si noi am inceput sa sarim pe ei de ziceau vecinii ca suntem dusi cu sloiu :)) =)) =)) :lol:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/