CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

Bătrânul

nicomico diseara voi fii alaturi de tine , pune un pahar linga al tau. La multi Ani ! :hi:

nicomico

Distanta este cam mare dar nimic nu este imposibil.Eu va astept cu drag,berea este la frigider.

stupar

La Multi Ani! si din partea mea,are viitorul in fata si posibilitatile multiple.
Daca ajung data de 29 oct ac.au trecut 48 de ani de cand am avut si eu 18 ani.Vai ce ficior fain am fost si ce busurog m-am facut.
Majoratul are voie sa serveasca un paharde  : sampanie: din partea mea! :hi: :hi:

Florin-braileanul (FlorinI)

SĂNĂTATE TUTUROR SĂRBĂTORIŢILOR şi...

:bzz: :bzz:   : sampanie:  :birthday:  : sampanie:  :bzz: :bzz:



LA MULŢI bANI !
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

stupar

Lasa banii ! Important e anii si sanatate,ca banii vin singuri,dupa munca cinstita! :hi:

orbanstefan64

                                               : sampanie: :happy_birthday: : sampanie:
                                                  La multi ani            echo , cucu.bau !!!!!

bee_lover

La multi lui Nicomico, desi cu intarziere si La multi ani si sarbatoritilor zilei!  :happy_birthday: : sampanie: :birthday:

POSTASUL

 un sincer la MULTI ANI  pentru echo si sanatate   : sampanie:, un baiat de nota 10+ :happy_birthday: :hi: :hi
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

Bătrânul

echo (35), cucu.bau (44) La multi ani! La cine dintre voi sa vin diseara ?

stefan1

Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

nicomico

LA MULTI ANI sarbatoritilor cu sanatate.Dl Batranul mi se pare ca nu te ti de cuvant,eu te-am tot asteptat dar nu ai venit :yellowcard:

POSTASUL

LA MULTI ANI PHARAOANE                   
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

pharaonu75

Sarut-mana pentru urari!
Sa va dea Dumnezeu inzecit ceea ce imi doriti!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

nicomico

LA MULTI ANI si din partea mea pentru PHARAONUL multa sanatate ,fericire   :birthday: @};- @};- @};- @};- @};- @};- %%- %%- %%- %%- :bzz: :bzz: :bzz:

bee_lover

La multi ani Pharaoane, multa sanatate, fericire si cat mai multe impliniri!  :happy_birthday: :birthday: : sampanie: %%-