Presedintelui ACA Romania,

Creat de valter, August 05, 2009, 08:57:39 PM

« precedentul - următorul »

valter

Oricum am da-o suntem de rasul lumii, ca au baietii de ce sa rada...
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

milu56

Toti roamanii vreau bani de la UE! Interesant,fiecare roaman ar dorii sa ia numai el bani,ori in tarile din europa e cu totul altfel,ce sai faci asta e mentalitatea romaneasca,pacat!

valter

Revin cu o mica constatare.
Daca la Montpellier eram extrem de aproape de cel interpelat in TOPIC( presedintele ignorantilor din Romania) am ratat momentul propice de al asculta la Constanta, m-ai acum cateva luni(cand eram la mamicuta mea draga la PNeamt) cu cateva ineptii, demne de presindele ACA.
Fratilor dragi, in tara asta minciuna si impostura sunt lucruri marunte si de pus sub pres, dar din pozitie oficiala sa incerci sa ascunzi realitatile(matrapazlacurile) unui plan apicol scapat cu totul de sub control, croit pe un tipar ticalos, care duce in directie inversa bunului mers al profesiei si sa mai si afirmi ca ''se gasesc UNII(in esenta-io)'' care scriu sau afirma ca se fac matrapazlacuri...e chiar amuzant, prea amuzant.
Cine Doamne iartama la pus pe asta presedintele ACA frate? mesterul Manole al apicul;turii romanesti...
Asta rade la Salaj, barbiereste la Constanta...da nu vede ca PNA...E PENTRU MAFIOTI...si nu pentru stupari...ai maaaaaaaaaaaa?

Sunt lamurit...scot stupii din roit si-i vand si-mi bag tot neamul la 141,14...121, 13...si fata la facultate pe banii UE.

halal reprezentare...din partea celui care se definea...impartial cu vechea conducere, drept, cinstit, onest si bun stupar.
semneaza...prostul stupar.
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

Kov iulian

#18
Au devenit niste nesimtiti cei din conducerea ACA , asa se intimpla cind o organizatie devine prea mare si prea puternica , uita cine a cladito , cred ca patrimomiul ei e propietatea lor personala .(le-a lasat-o masa mostenire ). Eu am intrat intr-o Cooperativa  ca sa nu mai stau sub papucul unor nesimtiti , Sunt si in Cooperative probleme , nu zic nu .dar macar "puterea" e cumva impartita intre mai multi (in loc sa fie in mina unui singur om cu comportament dictatorial ca in ACA), desi consider ca eu simplu membru am mai multa putere in relatia cu cooperatva decit daca as fi in ACA .Iar cei care nu doresc sa stea sub conducerea a unuia si a altuia ,adunativa fratilor citiva si faceti-va Cooperativa (Asociatie apicola )singuri , si bucurativa de bani si munca voastra .