Emil Borgovan nascut in Lesu B-N in 1956

Creat de milu56, Octombrie 27, 2009, 12:09:27 AM

« precedentul - următorul »

sfantul spiridon

chiar trebuie sa fim asa de rautaciosi...nu oare avem un lucru in comun cu totii
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

D006

Citat din: milu56
Aici daca nu ar fi marea sa te speli numai cand ploua nu ai avea de te spalat des.
Am fost prin Almeria acum vreo 20 de ani facand cu autostopul de la Amsterdam la Gibraltar si mi-a placut zona. Chiar am intrat in una din "casele" subterane traditionale pe acolo. Dar cand am avut nevoie de o baie nu am avut probleme gasind apa sau sapun sau .... o cada. Mediterana era superba si calda comparand cu Pacificul de langa mine.

D006

Citat din: milu56
Vreau sa demonstrez ca se poate traii din apicultura si foarte bine.
La 600 de stupi cu siguranta ca as fi milionar in $$.
600 X 400 = 240000 pe an.

milu56

Citat din: AndreiRN
Citat din: milu56
Vreau sa demonstrez ca se poate traii din apicultura si foarte bine.
La 600 de stupi cu siguranta ca as fi milionar in $$.
600 X 400 = 240000 pe an.
Dar acel 400,ce reprezinta?

dedu

Cred ca 400 de euro pe familie.....banuiesc!!!
http://carafacumiere.ro/
Basarabia Pământ Românesc!

D006


milu56

Citat din: AndreiRN$400 pe an
Fi mai explicit,nu inteleg la ce te referi.

D006

Da, aici fiind topicul tau il poti strica cat vrei tu.
Si fiind asa de dornic de dialog chiar o sa te ajut pe cat pot.
Deci, Gheorghe Tamas, daca muncesti la max o familie de albine atat la polenizare cat si pt miere poti scoate $400 pe an.

milu56

Citat din: AndreiRNDa, aici fiind topicul tau il poti strica cat vrei tu.
Si fiind asa de dornic de dialog chiar o sa te ajut pe cat pot.
Deci, Gheorghe Tamas, daca muncesti la max o familie de albine atat la polenizare cat si pt miere poti scoate $400 pe an.
Cred ca esti biat.

D006

Pai sunt la birou inca si cica eu lucrez.
Dar am ceva must bun tare in frigider.
Sa iau o gura.  :hi:
Tie nu iti dau.  :nono:

milu56


D006

Rau faci ca e sanatos pt tine.
Multe vitamine si antioxidanti puternici si putin alcool.
Cica in Mexic e un sanatoriu viticol unde 2 saptamani te tine pe struguri si must si vin si pleci de acolo vindecat de toate.

D006

Citat din: AndreiRNDa, aici fiind topicul tau il poti strica cat vrei tu.
Si fiind asa de dornic de dialog chiar o sa te ajut pe cat pot.
Deci, Gheorghe Tamas, daca muncesti la max o familie de albine atat la polenizare cat si pt miere poti scoate $400 pe an.
de ce ii tot spui gheorghe tamas ,, este cumva drone 52?

D006

Eu zic ca in doua trei zile domnul Milu o sa puna pe pagina lui cateva zeci de fotografii cu cei 600 de stupi ai sai care acum culeg romero, cu metoda sa de extractie care trebuie sa fie deosebita daca ii permite sa aiba atat de nult timp pt forumuri, cu butoaiele de miere pline ochi, cu atelierul sau de timplarie unde construieste si intretine toate utilajele necesare unei stupini cum nu cred ca sunt multe in Spania ce sa mai zic Romania.
  Nu e asa ca am dreptate segnior MILU? FIe-va mila de niste bieti incepatori si nu ne mai tineti pe jar. Dati-le peste nas cu adevarul tuturor detractorilor dvs, ar[tatile ce poate face un barbat adevarat un ardelean chibzuit si cumpatat, chiar si departe de casa.Fiti mentorul nostru. Fiti capitanul nostru!
  Va multumim. :hi:

milu56

Citat din: XXL
Citat din: AndreiRNDa, aici fiind topicul tau il poti strica cat vrei tu.
Si fiind asa de dornic de dialog chiar o sa te ajut pe cat pot.
Deci, Gheorghe Tamas, daca muncesti la max o familie de albine atat la polenizare cat si pt miere poti scoate $400 pe an.
de ce ii tot spui gheorghe tamas ,, este cumva drone 52?
Dar XXL,ce te face sa te ascunzi,i-ti este rusine de tine?Daca nu,spune cine esti si de un de esti,eventual cu ce te ocupi.