E bine sa posteze dragos2006 pe Apiardeal ?

Creat de D006, Decembrie 30, 2014, 08:10:29 PM

« precedentul - următorul »

D006

In ultimul timp vad mai multi utilizatori ( unii anonimi) care si-au facut o credinta de a se lega de mine . Cum este un sfarsit de an cred ca este bine sa fac un bilant . Cum acest forum este unul profund democratic vreun sa ma supun vointei majoritatii . Daca utilizatorii acestui forum nu ma mai doresc eu ma voi supune fara nici un comentariu . Eu unul m-am saturat de postari imbecile la adresa mea . Mie imi vine sa ma retrag.

ionel07196555

Citat din: dragos2006 din Decembrie 30, 2014, 08:10:29 PM
. Mie imi vine sa ma retrag.
SCOS din context.
Nu are farmec ; de multe ori va aprindeti prea repede.
Cine mai agata pe aici pe cite unu sa mai verse cite ceva bun din casa ?

dorindafi

 :hi: doctore
noi cei de la munte avem o vorba : apa trece , pietrele ramin
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

PricopArthur

Dargos, daca ai deschis subiectul, parerea mea e ca faci treaba buna. Problema e ca te aprinzi prea repede cand cineva incearca sa te faulteze. Arbitrul trebuie sa decida acest lucru, si acesta este reprezentat de cititorii tai. Asa ca eu cred ca ar trebui sa nu ii vezi pe cei ce incearca sa te obstructioneze.
Acest forum s-a schimbat de cand ai decis sa pui parte din sufleul tau pentru el. Iti multumesc pe acesta cale pentru cele bune, si iti garantez ca nu le-am vazut pe cele rele.
Un an nou, fericit, plin de impliniri iti doresc din tot sufletul tie, si tuturor apicultorilor.
Miere multă şi inimă curată!

D006

Am ajuns sa fiu facut "hot ordinar"  , s-a ajuns prea departe !

tassevasi

  Cred ca nu-i  "intrebarea zilei " asta .
    Numai bine si sanatate .

iulian61

Nimieni nu este de neinlocuit si nu cred ca este caqzul sa te victimizezi.La multi ani!

NYK74

Prefer sa văd partea plină a paharului , adica încerc in măsura in care reușesc sa rețin ce este bun de învățat si de folos de la fiecare din cei ce postează pe acest forum.
Nu există padure fără uscaturi, dar este mereu loc de mai bine.
Dacă am reuși "sa dam mai putin cu măciuca in baltă uneori", a nu mai avea impresia ca noi suntem superiori celorlalți,ar fi super bine.
In rezumat, un vot pentru plecarea omului Dragos de pe forum? Categoric , nu.
Pentru a fi mai moderat, a se aprinde mai puțin, categoric, da.
Cu respect  :hi:

ves.lucian

  Dragos , te-ai gandit cum ar arata forumul asta fara tine ???
  NICI SA NU-TI TREACA PRIN CAP SA DISPARI !!!
                                   :razz: :razz: :razz:
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!

TDI

Cu toate ca am votat ca Dragos sa posteze in continuare, pentru dumnealui personal ar fi mai bine sa nu mai posteze, pentru restul comunitatii, mai ales pentru apicultorii incepatori ar fi bine sa posteze in continuare.

cristi75

Domnule Dragos ca apicultor sunteti de valoare , urmaresc cu interes si caut sa invat cat mai multe din postarile dvs ca sa aplic ce mi se potriveste. Am incredere ca sunteti bine informat si nu vorbiti balarii.
Ca om nu pot sa spun ca va admir, asta ca sa fiu politicos. modestia nu este una din virtutile dvs, dar nu trebuie sa admiri un om ca sa il respecti.
Sunteti un castig pentru orice forum de apicultura dar daca ati deschis topicul acesta ca sa vi se ridice osanale nu cred ca a fost o idee buna.Dvs decideti daca mai postati aici sau nu.
Ati mai plecat de pe forumul asta odata si nu a murit nimeni, tot aici v=ati intors.

D006

Citat din: TDI din Decembrie 30, 2014, 10:19:01 PM
Cu toate ca am votat ca Dragos sa posteze in continuare, pentru dumnealui personal ar fi mai bine sa nu mai posteze,
Mare adevar ai spus !

Citat din: cristi75 din Decembrie 30, 2014, 10:24:42 PM
Ati mai plecat de pe forumul asta odata si nu a murit nimeni.
Doamne fereste , nimeni nu este de neinlocuit !


  In viata ai de ales intre calea usoara si calea grea . Calea usoara este reprezentata de minciuna care aduce senzatia de bine . Sau calea grea reprezentata de adevarul care doare .
  Eu am ales calea grea prin care pronunt adevaruri dureroase si prin care imi fac multi dusmani . Puteam sa fiu cameleon si eram iubit de toata lumea . Cum am mai spus , prefer sa fiu injurat pentru ceea ce sunt decat sa fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.
  Va rog sa mai lasati chestia aia cu modestia ca-mi aduce aminte de comunism.

relutu

,, prefer sa fiu injurat pentru ceea ce sunt decat sa fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

     Bravo.Postati in continuare si vedeti-va de treaba,cui ii convin postarile sa le citeasca cui nu-i plac sa nu le citeasca.

bio

.... tu esti copil..??...posteaza in continuuare ca esti simpatic... =))

parca ieri-alaltaieri erai pe val si acum cazi in depresie .

Dragoshe, fii barbata...!!.. =))

Citat din: dragos2006 din Decembrie 30, 2014, 08:10:29 PM
. Eu unul m-am saturat de postari imbecile la adresa mea . Mie imi vine sa ma retrag.

..acum te dai lovit..?..da postarile tale de multe ori jegoase si ordinare  de alea ce spui..??..sau asa te simti tu mai barbat .

mph

Si eu am rarit postarile dupa ce s-au petrecut niste lucruri care m-au scarbit.