Completare date la profilul fiecarui user

Creat de pharaonu75, Februarie 11, 2012, 09:23:32 AM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

useri ca gerula am avut citiva sau poate nu am avut dar cred ca nici nu ne trebe =)) =)) =))

Alutus

#167
Citat din: gerula din Martie 11, 2012, 10:07:45 PM
...imbecilii....   
Scorilo
Just! Bine ai revenit printre urmasii geto dacilor. Aici pe forum ne cam aducem contributia la  dezvoltarea tehnologiilor din diverse domenii in masura in care avem o oarecare experienta. Cu respectul cuvenit pentru locul si vechimea in istorie te rog frumos impartaseste- ne si noua cate  ceva din tehnica impaierii-mumificarii si ceva impresii de pe lumea cealalta. Aici s-a scumpit grozav de tare motorina. In rest totul este bine, dar primavara vine greu de tot si astia nu mai dau subventiile odata.
Ps 
Gerula era neam cu Scorilo? sau vice- verso? Cred ca Decebalus n-avea nici mustata pe vremea aceea.
Sa nu uiti Darie!

plindemiere

Citat din: tassevasi din Februarie 11, 2012, 12:56:45 PM
Felicitari  pt ca ati reusit ,bravoo.
Daca tot suntem la propuneri de  completare profil  ,atunci sub fiecare avatar sa fie pus localitatea si citi ani are persoana  ( 19 ori 109 ani ).
  Sa stim si noi cu cine vorbim si daca-l avem prin apropiere .
  Numai bine .
Si atunci ar trebui sa aibe fiecare cate un avatar cu fotografia proprie, sa vedem si noi fata celui cu care discutam pe forum, nu? :ok:

costinelblagniceanu

Citat din: plindemiere din Ianuarie 04, 2013, 04:24:27 PM
Citat din: tassevasi din Februarie 11, 2012, 12:56:45 PM
Felicitari  pt ca ati reusit ,bravoo.
Daca tot suntem la propuneri de  completare profil  ,atunci sub fiecare avatar sa fie pus localitatea si citi ani are persoana  ( 19 ori 109 ani ).
  Sa stim si noi cu cine vorbim si daca-l avem prin apropiere .
  Numai bine .
Si atunci ar trebui sa aibe fiecare cate un avatar cu fotografia proprie, sa vedem si noi fata celui cu care discutam pe forum, nu? :ok:
Userii refuza in continuare sa puna la avatar localitatea de domiciliu si tu vrei sa mai puna si poze?Consider o gresala din partea admin-ului ca a permis sa treaca UN AN si sa nu se definitiveze aceasta problema. :mad:
Cine intreaba este prost pentru 5min. cine nu ramine prost o viata.http;//costinelblagniceanu.sun photo.ro

sorinma

Sigur vrea domnul ioandincovasna sa-si puna poza dar cred ca nu se descurca.... :lol:
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: plindemiere din Ianuarie 04, 2013, 04:24:27 PM
Citat din: tassevasi din Februarie 11, 2012, 12:56:45 PM
Felicitari  pt ca ati reusit ,bravoo.
Daca tot suntem la propuneri de  completare profil  ,atunci sub fiecare avatar sa fie pus localitatea si citi ani are persoana  ( 19 ori 109 ani ).
  Sa stim si noi cu cine vorbim si daca-l avem prin apropiere .
  Numai bine .
Si atunci ar trebui sa aibe fiecare cate un avatar cu fotografia proprie, sa vedem si noi fata celui cu care discutam pe forum, nu? :ok:



tu, interesanta poza ai
cred ca nu e fata ta...

poza nu e obligatorie, ea tinr de fiecare user

vina revine adminilor ca nu au blocat conturile care nu au respectat completarea datelor
cred ca ar trebui luati userii, individual, trimise mesaje si luate masuri
cred ca sunt useri care nu au mai intrat cu lunile sau nici nu mai activeaza.
ar trebui sterse complet acele conturi
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

Aurel

Sunt itrutotul deacord cu  cele spuse de Florin.
Ca-ntotdeauna bine punctat.

Aurel

Si totusi cei care nu mai glasuesc de mult timp, poate nu au renuntat si au unele motive .
Se pot trezi oricind.


romikele


pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

tassevasi


  ""Poza mea de avatar e asta..""


   Slabut , numai aia !????







orbanstefan64

facem o vizita  in vaslui sa i taiam motu ??? :hippo: :nudie:

struan

Personal, am o problema in a posta date personale in spatii publice. Daca cineva doreste, imi pot declina identitatea in privat. Sunt aici doar pentru schimb de experienta. Daca folosesc un limbaj civilizat si nu supar pe nimeni nu vad de ce sa mi se blocheze contul.