buletinul apicol al lui marinlm64

Creat de marinlm64, Octombrie 30, 2011, 09:28:09 PM

« precedentul - următorul »

captain bee

BRAVO Marin !!!! Se vede ca oamenii care muncesc împreună pot fi și buni prieteni.....indiferent ce limba vorbesc !!  Bănuiesc ca era casa pădurarului sau un canton de vânătoare bine gospodărit !!!.......frumoase locuri și frumoase amintiri Marin, FELICITĂRI !!!

marinlm64


marinlm64


marinlm64


stefan1

  Se vede ca la fel ca in Romania, anul asta bagrinul a fost mai slab, in parte din cauza vremii.
  In schimb videoclipurile pe care ni le arati sunt tot mai faine, ai real talent si la asta! Imaginile iti urmaresc ideile, au o inlantuire logica, fac alaturi de comentariile tale o poveste placuta si spun multe lucruri.
  Asteptam si altele.
     Sanatace!    =D>   ^:)^   :hi:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Cristel

Domnule Marin, va doresc sanatate si putere de munca! Salcamul va fi si la anul, asa e lasat de Dumnezeu, un an mai bun, altul mai prost. Poate va fi culesul de floarea soarelui mai bun. Si faneata. Cel putin aveti deja regine noi!
Multa sanatate dvs. si familiei!
"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

marinlm64

mulţam frumos stefan 1 ..aşa este ,şi îmi place că ai opservat asta, că  imaginile din film au  mesju lor care cu multă băgare în seamă spum multe taine cum stupăresc ...
-vă salut pe toţi ,sănătace  :hi: :hi: :hi:

marinlm64


marinlm64


marinlm64


orbanstefan64

din partea mea numa respect!!!
sa traiesti Marine!!!!!

marinlm64


sandupop

Felicitari  :yes: :yes: :yes: :yes: lui Mări, ...frumos si delicios =D> =D> =D> si frumosă melodia..sa sti că si eu as vrea sa am așa melodii frumoase din Banat :bravo: :bravo: :bravo:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

oroles

Are vreo simbolistica aparte sau ...tine doar de foame?
Oricum ar fi arata super! Daca nu sarbatoream azi 4 ani de casatorie o puneam pe nevasta-mea sa faca! :P
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

sandupop

Cred ca este legat de ...sanziene,... la inceput este o coronita care are mai multe flori de sanziene in componeneta :uimit: :uimit: ...
Nu trageti!! ...Sunt incepator.