skypi_0040

Creat de skypi_0040, Octombrie 30, 2011, 08:26:57 AM

« precedentul - următorul »

skypi_0040

Le fac pe toate incet , ca pana la primavara mai este si nu ma grabeste nimeni. :hi:

zgl

bravo...frumoase suporturile...dar spune mi si mie , te rog, ce dimensiune are teava patrata folosita la suporti.....cine stie ...poate fac si eu cativa ....multumesc...
albina plateste....

skypi_0040

Eu doar i-am vopsit, de facut , ia facut Orban Stefan. Daca-l intrebi pe el cred ca-ti spune ca nu-i vreun secret. :D
Intra pe situl lui si poti vedea acesti suporti. :hi:

zgl

multumesc pentru raspuns.....vroiam sa se foloseasca toti apicultorii...dar asa.....oricum e de apreciat faptul ca ai raspuns...multumesc....:)
albina plateste....

skypi_0040

Citat din: zgl din Noiembrie 09, 2011, 10:40:07 PM
multumesc pentru raspuns.....vroiam sa se foloseasca toti apicultorii...dar asa.....oricum e de apreciat faptul ca ai raspuns...multumesc....:)
Fara suparare, dar fiarele nu sunt domeniul meu. Sincer, nu am avut curiozitatea sa masor tevile rectangulare din care sunt facuti suportii. Dandu-ti numele celui care le-a produs , am crezut ca-l vei suna sa-l intrebi. Este baiat de treaba si nu cred ca te va refuza.  :hi:

zgl

 :) multumesc. pentru a suna pe cineva am nevoie de numarul de telefon  :D  :bzz:
albina plateste....

zgl

multumesc...interesanta pagina...are de toate....pentru toti...  :bzz:
albina plateste....

skypi_0040

Intotdeauna este mai bine sa iei informatiile direct de la sursa si dupa cum ai vazut nu ai fost dezamagit ca ai intrat pe situl lui :hi:

skypi_0040

Un pic de debandada. :P

skypi_0040

Asta inseamna ca se lucreaza intens. :D

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

skypi_0040

Astazi am fost sa topesc niste rame, si am mai facut o poza de la coliba mea cu veranda deschisa :D
Aragazul nu-i spalat pentru ca femeia de serviciu este in concediu :D

skypi_0040

Mai aveam de topit dar dupa 3 ore mi-a inghetat bunavointa =)) =)) =))

skypi_0040

Am si cateva poze cu magazia mea de rame. inainte de a construi rafturile pentru rame. I-am facut aerisiri sus si jos acoperite cu sita.

orbanstefan64

Citat din: skypi_0040 din Noiembrie 20, 2011, 08:24:18 PM
Mai aveam de topit dar dupa 3 ore mi-a inghetat bunavointa =)) =)) =))
pai la ce vreme o fost nici nu i de mirare  :uimit: