Apifondant

Creat de relutu, Decembrie 16, 2011, 07:54:12 PM

« precedentul - următorul »

relutu

Buna seara.Apifondantul la cutii de 5 kg este tot una ci Apifonda baxuri.?

POSTASUL

Citat din: relutu din Decembrie 16, 2011, 07:54:12 PM
Buna seara.Apifondantul la cutii de 5 kg este tot una ci Apifonda baxuri.?
Relutule nu da banii pe toate prostiile , cum zicea donu Stefan ,, toate apipixurile'' daca ati iubesti albinutele  :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

relutu

Multumesc d-nu  postas.Deci sa inteleg ca e mai buna apifonda.

POSTASUL

Citat din: relutu din Decembrie 16, 2011, 08:27:40 PM
Multumesc d-nu  postas.Deci sa inteleg ca e mai buna apifonda.
ai inteles gresit Relutu ; cea mai buna hrana pentru albinute este MIEREA ,daca nu ai cumpara niste miere si fale niste turte   :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

relutu

Am inteles.Multumesc mult.

dumitriu

Citat din: relutu din Decembrie 16, 2011, 07:54:12 PM
Buna seara.Apifondantul la cutii de 5 kg este tot una ci Apifonda baxuri.?
Sunt produse total diferite.

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: dumitriu din Decembrie 19, 2011, 12:54:41 PM
Citat din: relutu din Decembrie 16, 2011, 07:54:12 PM
Buna seara.Apifondantul la cutii de 5 kg este tot una ci Apifonda baxuri.?
Sunt produse total diferite.

domnule dumitriu, care din produsele agrana, au fost alese sa intre la decont pentru anul 2011-2012?
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

dumitriu

Citat din: Florin-braileanul (FlorinI) din Decembrie 19, 2011, 01:02:41 PM
domnule dumitriu, care din produsele agrana, au fost alese sa intre la decont pentru anul 2011-2012?
Apiinvert-ul si Apifonda

relutu

#8
Si care ar fi mai buna din cele doua(apifondant si apifonda).?

Obombo

Citat din: POSTASUL din Decembrie 16, 2011, 08:45:08 PMdaca nu ai cumpara niste miere si fale niste turte   :hi:
Asta in cazul in care vrei sa scapi de albine. In caz contrar foloseste turte cumparate, bineinteles numai daca este nevoie.

relutu

Am intrebat ptr ca la Focsani  se gaseste doar Apifondant cate 5 turte in cutie.Si nu stiu sa iau sau nu.?

orbanstefan64

Citat din: Obombo din Decembrie 22, 2011, 12:32:00 AM
Citat din: POSTASUL din Decembrie 16, 2011, 08:45:08 PMdaca nu ai cumpara niste miere si fale niste turte   :hi:
Asta in cazul in care vrei sa scapi de albine. In caz contrar foloseste turte cumparate, bineinteles numai daca este nevoie.
adica......fi mai explicit

D006

Citat din: Obombo din Decembrie 22, 2011, 12:32:00 AM
Citat din: POSTASUL din Decembrie 16, 2011, 08:45:08 PMdaca nu ai cumpara niste miere si fale niste turte   :hi:
Asta in cazul in care vrei sa scapi de albine. In caz contrar foloseste turte cumparate, bineinteles numai daca este nevoie.
Chiar asa de la.... Obombo ....vrem detalii...

balasbebe

La noi in Zalau s-a deschis in sfarsit un magazin european. Daca azi nu gasesti ceva in doua zile ai marfa. Am comandat 90 de kile de Apifonda si azi am ridicat marfa. Pretul este bun, marfa o cunosc si nu as incerca cu alt produs. Este un produs bun, usor de folosit si nu risc sa curga peste albine. Poate apifonda se puna in punga. Mare atentie la cei care au gratii de soareci. Punga poate sa blocheze urdinisul.

orbanstefan64