Targul apicol FAGET

Creat de Bătrânul, Martie 08, 2012, 10:35:58 AM

« precedentul - următorul »

Bătrânul

Organizatorii de la Faget sint oameni EXTRAORDINARI ! Au invitat Stupii Batrinului cu toate ca si ei sint fabricanti de stupi . Le multumim . In bani mai pitini decit la Cluj este inclus si banchetul pentru doua persoane . LE DORESC MULT SUCCES   ^:)^ =D>

andreea_milca1989

Ca si in fiecare an avem onoarea de a va invita alaturi de noi la realizarea Traditionalului Targ Apicol de la Faget .
    Suntem bucurosi ca am ajuns la Editia a-IX-a, si speram ca vom continua sa ne reunim in fiecare an pentru a colabora in vederea realizarii cu succes a acestui eveniment.
     Pentru confirmarea participarii va rugam sa ne contactatii la numerele de telefon de mai sus, sau la 0730308970 sau pe e-mail: teclem.prod@yahoo.it .

Expozanti:
   Producatori si comercianti de echipamente apicole si materiale pentru apicultura, utilaje,unelte, stupi, rame, accesorii pentru stupi, faguri artificiali;
    Producatori si comercianti de miere si de alte produse ale stupinei.
    Producatori si comercianti din domeniul farmaceutic-cosmetic , utilazatori ai produselor stupinei.
Taxa de participare
    Pentru expozantii este de 400 lei exclusiv TVA in care sunt incluse:suprafata  de 9mp in pavilioane in Piata comerciala din Faget , locuri de parcare pentru camioanele de transport  si o cina de doua persoane sambata la ora 19:00 in satul Manastiur la Hotel Artemis.


romikele

Ne puteti spune numele persoanei de contact, pentru completarea mentionarii evenimentului din lista DE AICI ?

Donbazil

Sal'tare!
Imi permit eu sa va comunic:
Pitaresi Biagio.
La tel. fix 0256320275 putetzi primi orice alta informatzie doritzi.
Sal'tare!
Donbazil - Faget :ok:

Stangaci

Buna tuturor! in data de 17-18 martie 2012 se deschide targul apicol Faget ,fiind incepator vin cu o intrebare: in afara de scule ,utilaje apicole se gasesc si,, Roi'' de vanzare??  :thanks:

mape 48-petru manea


Stangaci

salut! sunt incepator si as vrea sa stiu daca gasesc ROI de vanzare la targ? multumesc.

Alutus

Familiile de albine nu pot fi deplasate in aceasta perioada si mai ales in anul acesta cu iarna tarzie. Stupii nu se deplaseaza atunci cand temperatura exterioara este mai mica de 12 gr C. Consulta presa , ACAR si da un anunt pe Apiardeal .ro la Vanzari - cumparari.
Sa nu uiti Darie!

pharaonu75

Citat din: Stangaci din Martie 13, 2012, 11:39:00 PM
salut! sunt incepator si as vrea sa stiu daca gasesc ROI de vanzare la targ? multumesc.

La targ nu vei gasi, insa gasesti aici:
http://forum-anunturi.apiardeal.ro/index.php?board=10.0
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

andreea_milca1989

     Suntem bucurosi ca am ajuns la EDITIA a-X-a a Targului Apicol de la Faget, si speram ca si anul acesta, ca si in anii precedenti sa ne reunim la fel de multi sau mai multi sa colaboram in vederea realizarii acestui eveniment.
       Anul acesta targul se va desfasura in Parcul orasului Faget, si vom avea ca expozantii producatori si comercianti de produse apicole si materiale pentru apicultura, utilaje, unelte, stupi, rame, etc., producatori si comercianti de miere si alte produse ale stupinei, din domeniul farmaceutic-cosmetic atat din tara cat si din strainatate.

Loc de desfasurare: Parcul Central al orasului Faget

Expozitia apicola :
Sambata 16.03.2013       intre orele 09:00 – 17:00
Duminica 17.03.2013        intre orele 09:00 – 15:00
:happy_birthday:

I.I.ZAHARIA LUCI

Salutare,as dori sa particip in calitate de expozant cu echipamente apicole de import,ma intereseaza taxa de participare ,un nr de tel. al organizatorului pentru a primi mai multe informatii.

Donbazil


Bunicul

Ca in fiecare an ( la o singura editie am lipsit) cei patru stupari din familia mea sunt prezenti , este grozav acest targ, de fiecare data perfect organizat . Nu pot decit sa le spun organizatorilor  :bravo:

andreea_milca1989

Interviu pentru ziarul din Faget si Lugoj

andreea_milca1989

Prima Pagina a Revistei Expozantilor-dedicata exclusiv expozantilor apicoli