Poze cu si despre albine

Creat de pharaonu75, Noiembrie 06, 2011, 03:58:54 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Avem un topic pentru filmulete cu si despre albine, insa nu aveam unul pentru poze!
Aici puteti posta fotografii cu albine, din stupina proprie sau gasite pe net!
Fotografiile interesante si cu o rezolutie buna vor fi selectate si vor ajunge, prin rotatie, pe desktop-ul forumului.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Incep eu
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

x
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

x
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Nu-i asa ca-s minunate albinele?
Cum gasesc un spatiu liber, cum il "decoreaza"!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

x
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

POSTASUL

foarte frumoase poze :bravo: asa te vreau Pharaoane  felicitari :hi:  :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

POSTASUL

am si eu cateva poze facute in vara  :bzz:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

POSTASUL

#8
mai sunt cateva dar nu sunt asa reusite
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

Obombo

Nu puteam sa nu particip. :D

orbanstefan64

citeva si de la mine

Obombo

Faraoane, se vad pe acolo niste albine care nu par a fi autohtone. Ai vreo regina ligustica sau vin de la vecini :)?

pharaonu75

Citat din: Obombo din Noiembrie 09, 2011, 11:34:04 PM
Faraoane, se vad pe acolo niste albine care nu par a fi autohtone. Ai vreo regina ligustica sau vin de la vecini :)?

Dar ce, miss Bangladesh 2011 este din Bangladesh? =)) =))

Eu de unde sa stiu cu cine s-au incurcat matcile mele?
Acum daca au vazut si ele un ragazzo sharmant, cu aer de Berlusconi, doar nu era sa-l refuze... au facut Bunga-Bunga cu el si uite cu ce m-am pricopsit in stup! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Puiet la sfarsit de iunie
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mape 48-petru manea

nu este adevarata este un trucaj  =)) =)) =))