PRIMA EDIȚIE A TÂRGULUI APICOL BRĂILA 2012

Creat de PuisoruApis, Decembrie 24, 2011, 12:32:57 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Nu tine... nevasta mea este terorista  =)) ... imi ia glanda direct! :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

iftimie

Durerea e ca ce s-a luat e bun luat.Si ce s-a dat ,la fel.Mai ramine proba cu martori.Eu confirm ca ceea ce se vede nu este real.Mai gasim pe cineva,tot cu parul sur .Avind 2 martori, tot v-ati scos!
oricind la dispozitia apicultorilor ,in vedere construirii unei remorci,platforme sau container apicol,proiecte omologare RAR,livrare piese schimb si de cirlige de remorcare!

GIMS

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Liviu.gh

Oameni buni, de ce va faceti atitea planuri despre cum trebuie sa va pacaliti nevestele la intoarcerea de la Braila ?
Oare nu-i mai simplu sa le invitati si pe ele intr-o mica excursie ?

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

iftimie

Varianta lui Liviu este exclusa (ptr. unii),deoarece nu ne-am mai putea uita (atent) la programul "artistic".Si daca nema spectacol,nema public .Nasol!
oricind la dispozitia apicultorilor ,in vedere construirii unei remorci,platforme sau container apicol,proiecte omologare RAR,livrare piese schimb si de cirlige de remorcare!

GIMS

cristi ciuc

Florine, te-ai implicat corespunzător şi se pare că va fi o primă ediţie de târg la Brăila de referinţă.
Şi, în mare măsură, efortul este al tău.
Va fi mai greu să păstrezi ştacheta că... deja este destul de sus de la prima ediţie.
Mi-aduc aminte de concitadina Diana Mocanu care a ridicat ştacheta pentru înotul brăilean şi nu numai.
Numai bine!

D006

  Eu vin numai cu gasca de baieti deoarece vrem sa ne distram la maxim ! Am liber de la coana Laura !  :nudie:

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: cristi ciuc din Ianuarie 24, 2012, 08:40:44 PM
Florine, te-ai implicat corespunzător şi se pare că va fi o primă ediţie de târg la Brăila de referinţă.
Şi, în mare măsură, efortul este al tău.
Va fi mai greu să păstrezi ştacheta că... deja este destul de sus de la prima ediţie.
Mi-aduc aminte de concitadina Diana Mocanu care a ridicat ştacheta pentru înotul brăilean şi nu numai.
Numai bine!
implicarea e impartita sa stii
danut puisoru cu somitatile si responsabil cu voia buna, eu cu reclama si expozantii, nelu stirbu cu organizarea spatiului de expunere

daca nu aveam atatea capete de afis la conferinta, nu aveam nici sedintomani, deci nu avea cine sa stea la masa, deci nici cine sa se distreze, implicit expozantii ma injurau, ca nu s-a meritat deplasarea

fiecare cu raspunderea lui
sper pe ansamblu sa fie o reusita
abia astept ziua de luni sa vad pe forum feed-back-ul
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

D006

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 24, 2012, 09:49:35 PM
  Eu vin numai cu gasca de baieti deoarece vrem sa ne distram la maxim ! Am liber de la coana Laura !  :nudie:

..si cind sositi Dragoshe.>??..

Florine tirgul ar fi duminica--asa am inteles eu. Ceva "activitati culturale, cumetrii"..?..se organizeaza de simbata..?..ca vine omul cu masina si sa bea doar suc este cam nefiresc naibii..:)

D006

  Eu sosesc Duminica dimineata  si stau pana la spartul targului ( chefului) , am sofer asa nu am probleme cu plecarea inapoi acasa.

apisrom

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 25, 2012, 09:39:41 AM
  Eu sosesc Duminica dimineata  si stau pana la spartul targului ( chefului) , am sofer asa nu am probleme cu plecarea inapoi acasa.

pai nu ziceai ca ti-a dat BELET de voie coana Laura? vino de sambata!!!!!!!

PS: paradoxal...tu stii ca acele dansatoare, oricat de obosite, nu se consuma. a doar zi...dush si sunt ca noi...si o iau de la capat...vorba cantecului...la braila...la tanti elvira...apropo...stiati ca acel bordel e inca in picioare? din pacate nelocuit.

D006

  Mai este o vorba , cand pe strada vezi o gagica misto spui ca ai vazut "o braila"

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 25, 2012, 12:32:57 PM
  Mai este o vorba , cand pe strada vezi o gagica misto spui ca ai vazut "o braila"
asta deoarece orasul Braila este recunoscut drept orasul fetelor frumoase
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: apisrom din Ianuarie 25, 2012, 11:53:22 AM
Citat din: dragos2006 din Ianuarie 25, 2012, 09:39:41 AM
  Eu sosesc Duminica dimineata  si stau pana la spartul targului ( chefului) , am sofer asa nu am probleme cu plecarea inapoi acasa.

pai nu ziceai ca ti-a dat BELET de voie coana Laura? vino de sambata!!!!!!!

PS: paradoxal...tu stii ca acele dansatoare, oricat de obosite, nu se consuma. a doar zi...dush si sunt ca noi...si o iau de la capat...vorba cantecului...la braila...la tanti elvira...apropo...stiati ca acel bordel e inca in picioare? din pacate nelocuit.

sincer?
nu cred ca poate, nu-l rabda inima,  sa stea dragos acasa cand o mare parte din expozanti si prieteni de-ai lui o sa fie de sambata la braila
se presupune o masa festiva si sambata seara.... dar neoficiala
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333