Stup, tip stup sau... mobila ieftina

Creat de Florin-braileanul (FlorinI), Octombrie 05, 2011, 11:16:19 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Citat din: Florin-braileanul (FlorinI) din Octombrie 03, 2011, 08:31:15 PM
...
nu spun ce ciuda am pe ala de-si zice pharaonul, ca a fost la blaj si s-a vazut si si-a strans mana cu mai toti forumistii GREI (unii la propriu, altii la figurat)
...

Ca sa te mai oftici inca o data, ia priveste aici Florine:
1. Stupul meserias faurit de un mare meserias. Asta a fost cadou pentru Stefan!
2. cativa din greii (la propriu) ai acestui forum, cu maestrul Ioan Ardelean in centru!  De aici lipseai tu, un alt greu al forumului! :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

POSTASUL

Citat din: pharaonu75 din Octombrie 07, 2011, 09:27:43 PM
Citat din: Florin-braileanul (FlorinI) din Octombrie 03, 2011, 08:31:15 PM
...
nu spun ce ciuda am pe ala de-si zice pharaonul, ca a fost la blaj si s-a vazut si si-a strans mana cu mai toti forumistii GREI (unii la propriu, altii la figurat)
...

Ca sa te mai oftici inca o data, ia priveste aici Florine:
1. Stupul meserias faurit de un mare meserias. Asta a fost cadou pentru Stefan!
2. cativa din greii (la propriu) ai acestui forum, cu maestrul Ioan Ardelean in centru!  De aici lipseai tu, un alt greu al forumului! :wink2:
da intradevar grei , cam grasuti sunteti toti  =))doar donu Stefan e cam subtirel si de asta o sai trimit saptamana viitoare niste leacuri facute de mine  : sampanie: sa capete pofta de mancare , ca vad ca nu prea are =)) =)) :hi: :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

bee_lover


Kov iulian


ioanardelean55


Seara asta baiatu e la nunta ,miine are pauza ,ca nu mai poate vorbi , =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: Mircea77 din Octombrie 07, 2011, 02:44:21 PM
Uite-asa incet, incet, va dati in vileag. Unul dupa altul  :rotfl:
asta nu prea e "dat in vileag"

e... cum se facea pe vremuri fratia de cruce
cadourile simple, vorbe ce mangaie sufletul, gandurile de bine sunt un liant mai ceva ca picatura, poxipoll, uhu, sau ce alte minuni super lipicioase mai exista
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

ioanardelean55


Sa vezi tu Florine cind i-mi faci cadou acel pavilion  :uimit:,cred ca ia foc forumul, dar ce mai conteaza noi sa fim sanatosi . :yes: :yes: :yes:

orbanstefan64

Citat din: ioanardelean55 din Octombrie 08, 2011, 07:30:22 PM

Seara asta baiatu e la nunta ,miine are pauza ,ca nu mai poate vorbi , =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
totul ii in ordine  :rotfl: :rotfl:

bee_lover

Citat din: orbanstefan64 din Octombrie 09, 2011, 11:18:45 AM
Citat din: ioanardelean55 din Octombrie 08, 2011, 07:30:22 PM

Seara asta baiatu e la nunta ,miine are pauza ,ca nu mai poate vorbi , =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
totul ii in ordine  :rotfl: :rotfl:

E in ordine ca doar cu mana scrie   =))

dan motu

frumoase lazi domnule florin,pe bune si felicitari pt toti cei ce au initiativa de a face ,la toti primele neu fost mai greu de facut dar dupa aia au mers ca pe roate,prima care am facuto cand aveam vreo 17 ani mia zis tata    ma aia numa pt tinut nuci ai buna   dar am mers inainte

MIHALACHE

Nu stiu daca ar trebui sa ma amestec an discutia dvs nu ma lasa sufletul cand vezi asa lada bine facuta cred ca multi dintre cei care urmaresc aceste discutii si-ar dori sa aiba as STUPI omul asi respecta clienti si meseria pe care oface ,JOS PALARIA pentru asa stupi.VA DORESC TUTUROR MULTA SANATATE.

CRISTIAN71

#41
Ride-ti si voi !

CRISTIAN71

Faza tare vine cind individul masoara urdinisul cu mina! Sa nu mai spun ca in rest este VARZA. :rotfl:

POSTASUL

Citat din: CRISTIAN71 din Decembrie 06, 2011, 08:00:21 PM
Faza tare vine cind individul masoara urdinisul cu mina! Sa nu mai spun ca in rest este VARZA. :rotfl:
masuratul cu mana te poate duce in eruare si gresesti cotele pentruca o data cu trecerea  anilor ati cresc palmele =))  =))
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

CRISTIAN71