Stup, tip stup sau... mobila ieftina

Creat de Florin-braileanul (FlorinI), Octombrie 05, 2011, 11:16:19 PM

« precedentul - următorul »

ioanardelean55


Oriunde te-ai duce de circotasi tot nu scapi . :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

1. La Blaj Stefan a primit un cadou asemanator cu gindu ca poate -poate i-mi va face reclama .
2. Florin a facut reclama fara sa stie despre ce e vorba ,deci era cazu ,,,sa-l si vada .
3. Fi pe faza ca iarna asta va mai fi o licitatie .
4. Deja este  gasita o alta persoana care va primi anul viitor la Blaj o lada .
     
          Asa ca fiti cuminti  poate va vine rindu  :ok:

marius_vfp

 =)) =))  da da, numai ca raspoimaine  e la viitor si ,m-am facut, e la trecut deci nu prea merge , poate vreati sa zice-ti ca raspoimaine va veti face cuminte  :bzz:

glumesc categoric  oricum stupul e super fain mie mia placut hranitorul inclus in interior in capac(sper sa nu ma fi inselat ochiul)
spor la treaba ernare usoara
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: bee_lover din Octombrie 06, 2011, 08:08:03 PM
Am vazut si eu lada la domnul Orban Stefan ( cred ca  si el a primit una cadou  :D oare cine urmeaza  =))  ca la ruleta ruseasca  =))
cred ca Lorant sau Batranul :rotfl:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: romikele din Octombrie 06, 2011, 06:21:02 PM
Toata treaba-i cu dichis.  :wink2:
Mai intai Florin l-a laudat la greu pe dl. Ardelean, doar-doar s-o prinde acesta si ii va face un cadou: SI S-A FACUT VOIA SA  =))
Apoi, dl Ardelean a trimis bijuteria la Florin stiindu-l mare fotograf si bun laudator, pentru promovare si desfatarea ochilor si a celor ce n-au fost la Blaj. GAND LA GAND CU BUCURIE  =))

Sa traiiasca  si sa fie sanatosi amandoi, unul sa mai faca asemenea minunatii ( SI CADOURI  :wink: ), iar celelalt sa stapaneasca sanatos darul de pret si sa faca la randul sau cadou UN POLIURETANOS  :) .

astept cu drag si interes pentru poze si reclama, stupul romikele facut de fane orban...

:hippo:

cat despre cadoul poliuretanos, cred ca  ma incumet la urmatorul "bisnis"
romikele cumpara-ti (pe datele mele de pfa) un stup poliuretanos cu urmatoarea configuratie: soclu (fund), corp 1/1, hranitor izgonitor, capac.
il folosesti 1 an cu conditia sa treci si o iarna cu familie in el.
daca nu esti multumit, sau nu vezi nici o diferenta intre poliuretan si lemn, eu iti cumpar stupul la valoarea facturata :ok:

te incumeti?

astept cu drag si interes pentru poze si reclama, stupul romikele facut de fane orban...

:hippo:

cat despre cadoul poliuretanos, cred ca  ma incumet la urmatorul "bisnis"
romikele cumpara-ti (pe datele mele de pfa) un stup poliuretanos cu urmatoarea configuratie: soclu (fund), corp 1/1, hranitor izgonitor, capac.
il folosesti 1 an cu conditia sa treci si o iarna cu familie in el.
daca nu esti multumit, sau nu vezi nici o diferenta intre poliuretan si lemn, eu iti cumpar stupul la valoarea facturata :ok:

te incumeti?
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Citat din: ioanardelean55 din Octombrie 06, 2011, 10:10:46 PM...
4. Deja este  gasita o alta persoana care va primi anul viitor la Blaj o lada .
     
          Asa ca fiti cuminti  poate va vine rindu  :ok:
Ce repede s-a cumintit lumea pe aici! =)) =)) =))   
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

Florin:astept cu drag si interes pentru poze si reclama, stupul romikele facut de fane orban...

  vb lui ionardelean daca sinteti cuminti. :rotfl: :rotfl: am notat!
:hi: :hi: :hi:

ioanardelean55


Cu voi nu poate glumi omu ,ca nu va mai stiti opri  =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

sfantul spiridon

dintre toate lazile pe care le am in batatura, cea a lui ion ardelean imi este cea mai draga
o lada de o calitate exceptionala cum nu am vazut niciodata pana acum la nime'. pacat ca e departe si eu inca nu sunt convins daca voi sau nu voi accesa o masura europeana
ei, florine?! am avut dreptate, nu-i asa?
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

Mircea77

Citat din: ioanardelean55 din Octombrie 06, 2011, 10:10:46 PM

1. La Blaj Stefan a primit un cadou asemanator cu gindu ca poate -poate i-mi va face reclama .
2. Florin a facut reclama fara sa stie despre ce e vorba ,deci era cazu ,,,sa-l si vada .
3. Fi pe faza ca iarna asta va mai fi o licitatie .
4. Deja este  gasita o alta persoana care va primi anul viitor la Blaj o lada .
     
          Asa ca fiti cuminti  poate va vine rindu  :ok:

Sunt cat se poate de atent. Cuminte poate.......nu pot sa spun eu  :rotfl: Nevasta zice ca nu-s  :rotfl:

bee_lover

Ce usor se pot cuminti oamenii  =))  cred ca ar trebui sa le zicem de idee si sotiilor, sa le cumpere cate o lada, cate o rama   =)).
Daca tot facem reclama ia sa fac si eu la dalta apicola marca ost64, dumneavoastra aveti asa ceva?  =))
Ps: si eu am am primit-o cadou  :P

Mircea77

Uite-asa incet, incet, va dati in vileag. Unul dupa altul  :rotfl:

Kiwi Bee

Florine, nas dori sa fiu in pielea ta la anu.Fetele din poliuretan vor fi geloase vazind noul stup si va fi jale de tine. =))

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bee_lover


pharaonu75

Fara!
Am modelul anterior!
Sa vezi ce scandal ii fac lui Stefan! Mie vreau sa imi dea una cu dedicatie, nu doar cu semnatura! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube