Lumea apicola a lui romikele

Creat de romikele, Decembrie 06, 2009, 12:39:47 AM

« precedentul - următorul »

romikele


orbanstefan64

bibilite la meserie  :nod: :nod: ai putea veni si pe la mine :hi:

sfantul spiridon

sefu'
ma supara berbecu' de se behaia
daca te supara si pe tine, am luat la oferta un gratar
hai ca e bine
aaaaaaaaa, vezi cu portocaliu' asta de pe salopeta, ca vad negru-n fata ochilor
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

pharaonu75

Vin si eu cu ceva carbuni... :rotfl: :rotfl:  si cu un cutit meserias! :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Citat din: romikele din Noiembrie 22, 2010, 09:13:20 PM
Cand am facut salopeta, erau altii la putere  :rotfl: ... deh, culoarea mierii  :wink2:

Deci erai "injurat" si atunci si acum! :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

s apai ce nu ne om intelege cu vecinul (ca aici pe forum unii)sa i taiem gatu lu berbecu? :rotfl: :rotfl:

pharaonu75

Citat din: romikele din Noiembrie 22, 2010, 09:10:27 PM
Treaba e ca "berbecu" behaia in curte la vecinu`, la mine doar cotcodaceala si cucurigeala  :rotfl:

Buna si carnea de pasare! :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Sa nu te afle regina ca vezi atunci masacrul trantorului! :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

Citat din: romikele din Noiembrie 22, 2010, 09:13:20 PM
Citat din: sfantul spiridon din Noiembrie 22, 2010, 08:51:30 PM
... aaaaaaaaa, vezi cu portocaliu' asta de pe salopeta, ca vad negru-n fata ochilor
Cand am facut salopeta, erau altii la putere  :rotfl: ... deh, culoarea mierii  :wink2:

perioadele cu rosu pina la urma verde o fost perioadele cu portocaliu tot verde o fost nu stiu de unde vezi tu atita negru si inca ceva si violetu tot verde va fi :nod: :nod:

pharaonu75

Cam pofticioasa albina aia care te-a intepat! Oare une vroia sa ajunga?? :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

balasbebe

Wagner a creat niste stupi pentru a usura munca stuparului. Mai mult a studiat bolile pe care stuparul le face din cauza pozitiei incorecte la un stup. Daca se foloseste un stup pe 16 rame in variant apat cald, este un efort suplimentar. Cel mai bine spunea ca trebuie lucrat nu din fata sau spatele stupului, ci din lateral. Variante de lucru sunt multiple, nu este rea ideea, o cunosc, dar nu stiu daca este bine sa se generalizeze la un pavilion, sau la toata stupina.
  Este doar o parere

orbanstefan64


pharaonu75

Citat din: orbanstefan64 din Februarie 08, 2011, 09:29:13 PM
seamna cu RTL 2 :rotfl: :rotfl:

Si cu siguranta are mai multe unitati decat OTV si DDTV la un loc! =)) =))

Ce se vede este doar o parte din dotare! Mai sunt si laptop-uri! Arata-ne si celelalte camere, ca sa vedem toata dotarea tehnica!  =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: romikele din Februarie 08, 2011, 12:51:57 AM
Centrul de calcul Apiardeal... si asta nu e tot  =))

asta ce e ?
varful iceberg-ului?

unde sunt operatoarele alea de 20 de ani, de care spuneai?
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Citat din: FlorinI din Februarie 09, 2011, 09:59:59 AM
...unde sunt operatoarele alea de 20 de ani, de care spuneai?

Sunt dupa perdea...Romikele stie! :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube