Targ Apicol Slobozia, editia a VI-a - 05/07.02.2015

Creat de pharaonu75, Decembrie 04, 2014, 09:40:36 AM

« precedentul - următorul »

stefy.costea

Multumesc pentru atentionare!
Aveti programul targului atasat.
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

stefy.costea

Asteptam inscrieri aici pentru sala forumistilor, dar mai ales as vrea sa stiu ce teme sa pregatim. Programul de acces in sala va fi: joi si vineri 5-6 feb.2015 intre orele 10,00 -16,00 iar sambata; 9,00 - 14,00.
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

pharaonu75

Eu sunt primul pe lista!
Iar ca teme, as vrea sa pregatesti... o cafea, un ceai... pentru ca limba apicultorilor se dezleaga si nu ii mai poti opri din discutii, daca au in fata un pahar cu ceva cald, pe gerul care se anunta! :D
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stefy.costea

#18
Am pus si de-o zeama de corcodusa pentru dezlegatul limbilor   ! ?!?!?!?!
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

stefy.costea

Faraoane ajuta-ma te rog: corecteaza-mi gramatical ultima postare si inlocuieste-mi in programul targului cel de al doilea numar cu numerele astea: 0722206827 si 0766649371;
Dau o bere maine seara la intalnirea stuparilor!
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

pharaonu75

Citat din: stefy.costea din Ianuarie 28, 2015, 09:09:58 PM
Am pus si de-o eama de corcodusa pentru delegatul limbilor   ! ?!?!?!?!

Pai organizatorul ce face? Ca daca se lasa pe seama mea, ii imbat pe toti cu apa minerala! =)) =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

Abia o astept pe doamna Chirila langa domnul Fetea !   :)  Era bine daca venea dr. Poncea dar asa ne multumim si cu discutie aprinsa .

stefy.costea

Imi pare rau e tot ce am putut sa obtin de la ACA! VA povestesc la Slobozia cum au decurs discutiile.
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

D006

imi inchipui ...  numai sa vina si stimabilul ...

pharaonu75

Eu cred ca nu va veni! Asa este cursul firesc al lucrurilor.
Cum sa vina la un targ organizat de altcineva in afara de ACAR, cand in opinia lor targul de la Bucuresti este singurul si suficientul targ apicol din tara? Cred nu numai ca nu va veni, dar mai cred si ca va face tot posibilul sa impiedice si pe alti invitati sa fie prezenti la targ.
Sau poate asa sunt eu, mai pesimist... vom trai si vom vedea onoarea cuvantului dat, a promisiunii facute!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Citat din: stefy.costea din Ianuarie 28, 2015, 09:14:09 PM
Faraoane ajuta-ma te rog: corecteaza-mi gramatical ultima postare si inlocuieste-mi in programul targului cel de al doilea numar cu numerele astea: 0722206827 si 0766649371;
Dau o bere maine seara la intalnirea stuparilor!

S-a rezolvat! Astept cu interes...  :beer: !
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

stai ca acum am vazut ca vine si nea Traian Dobre ! sigur nu vine Fetea !

RazvanTi

Citat din: pharaonu75 din Ianuarie 28, 2015, 09:47:24 PM
S-a rezolvat! Astept cu interes...  :beer: !

un share ceva?!!?!?  =)) =))

eu sunt numarul 2 pe lista... normal...

ia zi... mai iau shipca aia deseara?!?!!?
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

pharaonu75

Nu. Am rezolvat eu problema. Vin cu artileria grea! =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stefy.costea

#29
In acest moment numarul participantilor anuntat pentru participare la acest eveniment depaseste cu foarte mult toate cele cinci editii din trecut. Ma rog lui Dumnezeu sa fac fata cu bine tuturor solicitarilor si sa am cat mai putine persoane nemultumite atat din randul apicultorilor dar si al expozantilor. Va multumesc din suflet (atat in numele meu cat si al intregii echipe) pentru atentia si importanta pe care o acordati acestui eveniment!
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine