Târg apicol Apiardeal - Sighişoara, Ediţia II, 26-27 octombrie 2013

Creat de romikele, Septembrie 22, 2013, 03:09:56 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

Citat din: dodo79 din Octombrie 09, 2013, 10:23:07 PM
salutare.fiind incepator si fara experienta la aceste targuri am si eu o intrebare.exista taxa de participare la seminarul de la hotel?multumesc
gratuit pt toata lumea . :hi: :hi: :hi:

dodo79


orbanstefan64


pharaonu75

#33
Citat din: Hermannstadt din Octombrie 10, 2013, 09:59:54 AM
Neata buna stimati colegi,
    sa stabilit data, locul si ora pt intalnirea membrilor ? eu doar in data de 26.10 as putea sa ajung.

Felicitari organizatorilor  :beer:!

Numai bine !
:hi: :hi: :hi:

La intrarea in targ, la standul lui Stefan, va fi constituit un punct de informare. Tot acolo se vor distribui si ecusoane pentru membrii forumului, cu numele de user. De asemenea se vor face poze, schimba impresii, etc.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Bătrânul

Propunere de schimbare ORAR ! 1)Tirgul sa fie accesibil de la ora 7 ( intrucit expozantii sosesc mai devreme pentru a aseza standurile) 2) Tirgul se inchide la ora 18  (incepe sa insereze si nici dracul nu mai ramina ) Banchetu sa inceapa la ora 19 ( la multi comercianti le e foame si sint obositi dornici de culcare) 3) Intilnirea forumistilori sa fie in prima zi la ora 12 in fata standului lui Orban Stefan (In prima zi multi expozanti epuizeaza stocurile si pleaca acasa .   :hi: De nu ascultati sfatul Batranului va veti aminti de ele  :limba: :thanks:

ioanardelean55


orbanstefan64

#36
ideiile is bune, mai vedem cu aplicarea. oricum multumesc ca se gindeste cineva si la mine :hi: :hi: :hi:

pharaonu75

Citat din: Bătrânul din Octombrie 12, 2013, 08:58:06 AM
Propunere de schimbare ORAR ! 1)Tirgul sa fie accesibil de la ora 7 ( intrucit expozantii sosesc mai devreme pentru a aseza standurile) 2) Tirgul se inchide la ora 18  (incepe sa insereze si nici dracul nu mai ramina ) Banchetu sa inceapa la ora 19 ( la multi comercianti le e foame si sint obositi dornici de culcare) 3) Intilnirea forumistilori sa fie in prima zi la ora 12 in fata standului lui Orban Stefan (In prima zi multi expozanti epuizeaza stocurile si pleaca acasa .   :hi: De nu ascultati sfatul Batranului va veti aminti de ele  :limba: :thanks:

- Accesul expozantilor in targ se poate face incepand cu orele 06.00;
- Deschiderea targului pentru cumparatori se va face la orele 09.00;
- Deschiderea oficiala se va face la orele 11.00;
- Intalnirea forumistilor va avea loc la standul lui Stefan, la orele 12.00 (membrii forumului sunt asteptati la acelasi stand, la orice ora, pentru a primi cate un ecuson cu numele de user);
- Simpozionul pe teme de interes apicol va avea loc la orele 12.30 (sau 13.00 - in functie de programul personalitatilor invitate);
- Targul se va inchide in jurul orelor 18.00;
- Masa festiva va incepe la orele 19.00 (tot acum vor avea loc si premierile/sponsorizarile unor membri ai forumului);

Daca vor interveni modificari, vom anunta in timp util! :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

ioanardelean55


Bătrânul

Frumos "BENER" !! :hi: Hoteluri,Restaurante dar cu CETATEA si ORASUL ce (nu) aveti fratilori ??? Atractia "nevestelor si ficelor" stuparilori. Profesorul meu de arhitectuta spunea ca in ochii lui SIGHISOARA E CEL MAI FRUMOS ORAS AL ROMANIEI !!! Complecteti va rog banerul .   :i_love_you: :bravo:

romikele


gherga eugen

mai sunt locuri? oare vindem ceva :wink2: ca e taxa ,motorina,hotelul... ))/

orbanstefan64

este loc pt. toata lumea ,mediatizare forumuri,facebook,tv,radio,afise ,benere ,flayere etc.
daca vremea tine cu noi .......
:hi: :hi: :hi:

antiopa din ardeal

  Vremea nu tine cu mine, din pacate voi fi plecat din localitate. Dar pentru membrii forumului voi lasa la Pistu Orban un extract de fructe productie proprie de vreo 58 grade (la umbra :wink2:) sper sa nu aveti reclamatii decat la cantitate. :hi:

valter

Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.