Targ apicol Apiardeal - Sighisoara, Editia l, 17-18 noiembrie 2012

Creat de pharaonu75, Octombrie 22, 2012, 01:45:31 PM

« precedentul - următorul »

romikele

Citat din: Bătrânul din Noiembrie 05, 2012, 08:44:01 AM
Cine doreste PALINCA DE PRUNE la 30 ron sa se inscrie  :thanks: :thanks: Productie proprie !

Ce se poate face cu ea?... Frectii?  =))

orbanstefan64

sigur ii bun de frectii da nu la picior  de lemn  =)) =)) =))
janos ! adu la stand si sigur vei avea clienti  :nod: :nod:
:hi: :hi: :hi:

balasbebe

Citat din: Bătrânul din Noiembrie 05, 2012, 08:44:01 AM
Cine doreste PALINCA DE PRUNE la 30 ron sa se inscrie  :thanks: :thanks: Productie proprie !
Facem o afacere? Eu o dau cu 20 si tu o dai cu 30. Eu o vand si scap de ea, si tu castigi 10 lei, doar asa ca ai fost primul. Acum serios vorbim, cand o termini pe a ta, te rog sa ma ajuti sa o vand si eu.

jonny_it

Citat din: dragos2006 din Noiembrie 02, 2012, 08:06:42 PM
  Orbane ai grija ca anul acesta am produs un Merlot de ingenunchez pe oricine ! Iar Feteasca e ca o virgina de 18 ani ,  numai buna de sorbit !  :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:

Nu stiu unde mai gasiti virgine de 18 ani  :)
Sa nu uitati acasa trusa de prim ajutor, din ce vad eu o sa fie multa palinca pe acolo  :rotfl:

Nea Costica din Buzau

Citat din: orbanstefan64 din Noiembrie 02, 2012, 08:13:48 PM
pai daca fintina ii gata facuta oameni setosi sigur vor fi :) :) :)
:hi: :hi: :hi:
]

La noi se zice, lac safie ca broaste se gasesc  :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

Nea Costica din Buzau

Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

D006

  Noi romanii la asemenea intalniri cinstim oamenii cu un pahar de vin sau palinca fara sa cerem bani !

orbanstefan64

Citat din: dragos2006 din Noiembrie 06, 2012, 11:08:23 PM
  Noi romanii la asemenea intalniri cinstim oamenii cu un pahar de vin sau palinca fara sa cerem bani !

  :nod: :nod: :nod:
:hi:

balasbebe

Daca anul acesta omul nu a scos miere, vine si el cu ce are. Uni vin cu bani altii cu produse.

Bătrânul

Citat din: balasbebe din Noiembrie 08, 2012, 06:23:02 AM
Daca anul acesta omul nu a scos miere, vine si el cu ce are. Uni vin cu bani altii cu produse.
Pot veni si cu miere de mana la 20 lei/kg ,  Palinca a la Batrinul la 30 lei/kg , Palinca de Bihor la 20 lei/kg, sfaruri batrinesti la o stringere de mina / pachet .  :razz: Toate acestea la inscriere prealabila.  :thanks:

Hermannstadt

Ziua buna,
        partea cu fondurile nu prea ma intereseaza, dar partea cu scule, lazi, o stupina ceva ma intereseaza foarte mult.

Sper sa ajung si eu in 17-18 prin zona sa va vad la treaba  :D

Numai bine!
Cand esti mort, nu stii ca esti mort.Este greu doar pt ceilalti.La fel si cand esti prost. Phillippe Geluck
http://hermannstadt.sunphoto.ro/

D006


orbanstefan64

Citat din: Hermannstadt din Noiembrie 08, 2012, 11:32:56 AM
Ziua buna,
        partea cu fondurile nu prea ma intereseaza, dar partea cu scule, lazi, o stupina ceva ma intereseaza foarte mult.

Sper sa ajung si eu in 17-18 prin zona sa va vad la treaba  :D

Numai bine!
speranta moare ultima asa ca ......te asteptam !!!!! :hi: :hi: :hi:

D006

  Orbane , Orbane , la cati venim sa vad pe unde scoti camasa cu noi ?  =)) unde mai pui ca toti suntem pusi pe spectacol   :nudie:

orbanstefan64