Targ apicol Apiardeal - Sighisoara, Editia l, 17-18 noiembrie 2012

Creat de pharaonu75, Octombrie 22, 2012, 01:45:31 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

tre sa ti vad halatu apicol  =)) =)) =))
cu apa  ...atentie ca dai in rugina ceaiu ii pt bolnavi   :rotfl:
dau eu ceva de pruna sau un vin fiert   :nudie: :hippo:

pharaonu75

Citat din: jonny_it din Noiembrie 01, 2012, 05:42:05 PM
...
Daca nu o sa fie zapada dau eu un ceai, daca nu dai tu o bere? Ok?  :rotfl:
...

Daca va fi zapada, dau un vin fiert, nu o bere! Sau tu bei bere si la temperaturi negative?

P.S. Uitasem ca iti petreci timpul si prin Norvegia si esti obisnuit cu gerul... asa ca iti dau o bere! Rece! Cu bruma pe ea!  =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

jonny_it

Citat din: orbanstefan64 din Noiembrie 01, 2012, 08:42:42 PM
tre sa ti vad halatu apicol  =)) =)) =))
cu apa  ...atentie ca dai in rugina ceaiu ii pt bolnavi   :rotfl:
dau eu ceva de pruna sau un vin fiert   :nudie: :hippo:

Dulceata de prune???  :rotfl:

jonny_it

Citat din: pharaonu75 din Noiembrie 01, 2012, 08:45:35 PM
Daca va fi zapada, dau un vin fiert, nu o bere! Sau tu bei bere si la temperaturi negative?

P.S. Uitasem ca iti petreci timpul si prin Norvegia si esti obisnuit cu gerul... asa ca iti dau o bere! Rece! Cu bruma pe ea!  =)) =))

Aia pe acolo beau bere si in loc de ceai cand sunt raciti, cred ca am inceput sa fac si eu ca ei!  :rotfl:
PS: Ei cand ies in oras nu merg sa bea, ei merg sa se imbere  :)

D006


orbanstefan64


D006

  Orbane ai grija ca anul acesta am produs un Merlot de ingenunchez pe oricine ! Iar Feteasca e ca o virgina de 18 ani ,  numai buna de sorbit !  :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:

orbanstefan64


orbanstefan64

Citat din: jonny_it din Noiembrie 01, 2012, 04:09:07 PM
Eu vin daca nu este zapada de 1 metru si daca promiteti ca gasesc si eu sa cumpar 250 de manere pt stupi.  :)

:hi:
cauta ma !!!! :hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

confirmari de participare :
apis  blaj, teclem, phonix medias, stuparu.ro, miavipir braila, stupii batrinului, complex apicol buc,
apisan timisoara, szasz ilyes corund, rodax buc, fabrica de stupi skypi resita, ost64 sighisoara, tokes sandor odorhei, orosz iosif zalau, prisada vaslui, apisrom, tremot dobre & fiii, alicegren deva, teoapi interserv bucov, boca bistrita,
kurtoskalacs m.ciuc, piroda hu., s twinserv sighisoara, remostill sibiu, andranidelphis glass hu., faroger cristesti .........
:hi: :hi: :hi:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

  Ma vezi ca e Tremot dobre !!! nu mai stalci numele mosului ca se supara !  :lol:

Florin-braileanul (FlorinI)

http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

orbanstefan64


Bătrânul

Cine doreste PALINCA DE PRUNE la 30 ron sa se inscrie  :thanks: :thanks: Productie proprie !